- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
výborný obraz v této cenové kategorii, kvalitní zvuk
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD55X81JAEP |
Televize LED s rozlišením 4K • Typ obrazovky: LCD • Podsvícení: Podsvícení Direct LED • Úhlopříčka [palce]: 54,6"/140cm • Rozlišení: 3840 x 2160 • Operační systém: Google TV • Výstupní výkon zvuku: 10 W + 10 W • VESA: 30,0 x 30,0 cm
20 450 Kč
včetně DPH 21%716 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 4096 x 2160 px |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Zobrazovací formát | 480p,576p,720p,1080i,1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160,4096 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 71% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Podporovaná TV pásma | UHF, VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HID,HOGP,SPP |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Vewd |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Typ rámečku | Narrow bezel |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision,High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | 3GPP,ASF,AVC,AVCHD,AVI,HEVC,M-JPEG,MOV,MP4,MPEG1,MPEG2,MPEG2-PS,MPEG2-TS,MPEG4,VC-1,VP8,WEBM,WMV,XAVC S,XVID |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,ASF,FLAC,LPCM,MP3,MP4,OGG,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | ARW,JPEG |
| Kompresní formáty videa | VP9,WEBM |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Live Colour,Sony TRILUMINOS Display,Sony X-Reality PRO |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 64 |
| Jazyk nabídky OSD | AFR, ALB, Arabština, BEL, BOS, CAT, Zjednodušená čínština, Tradiční čínština, Dánsky, Německý, Holandský, Španělština, Finský, Řečtina, Hebrejština, Maďarština, Indonéština, Italština, KAZ, Korejština, LAT, Litevština, MAC, Perština, Polský, Portugalština |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 97 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 123 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 166 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 2 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1243 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 338 mm |
| Výška (s podstavcem) | 787 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 124,3 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 7,1 cm |
| Výška (bez stojánku) | 71,9 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 15,7 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 1350 mm |
| Hloubka balení | 162 mm |
| Výška balení | 844 mm |
| Hmotnost včetně balení | 23 kg |
Pro:
výborný obraz v této cenové kategorii, kvalitní zvuk
Prohlížíte si: Sony KD-55X81JAEP
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.