- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: výborný obraz
přehledné menu
pěkný design
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD55AG8BAEP |
Televize OLED s rozlišením UHD (3840 x 2160 px) • Úhlopříčka 55"/139 cm • SMART TV s OS Android • Technologie HDR • 4K X-Reality Pro • Dolby Digital • Dolby Vision • Displej Triluminos • Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2 • Wi-Fi • Energetická třída B. •
44 988 Kč
včetně DPH 21%1575 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | OLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160,4096 x 2160 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138,8 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 73% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Podporovaná TV pásma | CATV,UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Režim obrazu | Animace, Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Sporty, Standardní, Živý |
| Video aplikace | NetFlix |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 40 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital,Dolby Digital Plus |
| Režimy zvuku | Kino, Hudba, Speech, Sporty, Standardní |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.1 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HID,HOGP,SPP |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | 3GPP,ASF,AVC,AVCHD,AVI,HEVC,MKV,MOV,MPEG1,MPEG2,MPEG2-PS,MPEG2-TS,MPEG4,VC-1,VP8,WEBM,WMV,XAVC S,XVID |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,ASF,FLAC,MP4,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Dynamic Contrast Enhancer,Sony Live Colour,Sony Motionflow,Sony TRILUMINOS Display |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| HDCP | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Hlasový průvodce | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Jazyk nabídky OSD | BOS, Bulharština, CAT, Chorvatština, Čeština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Estonština, Finský, Francouzština, Řečtina, Hebrejština, Maďarština, Italština, KAZ, Lotyština, Litevština, MAC, Norský, Polský, Portugalština, Rumunský, Ru |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Roční spotřeba energie | 180 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 130 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1229 mm |
| Hloubka | 51 mm |
| Výška | 710 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1229 mm |
| Hmotnost | 17,6 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 290 mm |
| Výška (s podstavcem) | 836 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 19,8 kg |
| Šířka stojanu | 65,7 cm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1411 mm |
| Hloubka balení | 185 mm |
| Výška balení | 836 mm |
| Hmotnost včetně balení | 27 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Světelný senzor | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Spotřeba energie (průměrná) | 376 W |
| Vestavěné reproduktory | |
| Vylepšená správa kabelů | |
| Sportovní aplikace | DAZN |
| Podpora Google aplikací | Google Play |
| Podporované systémy souborů | FAT16,FAT32,NTFS,exFAT |
| Uživatelská paměť | 16 GB |
Pro: výborný obraz
přehledné menu
pěkný design
Pro: Vysoká kvalita obrazu s zvuku
Pro: Mám krátce, funguje bez problémů. Super obraz a zvuk.
Pro: Super zboží, super obraz a zvuk, dosud jsem měl plazmu , všichni tvrdily ze má nejlepší zobrazení apod. Chyba, OLED znovu opakuji nejlepší obraz a zvuk Všem kdo váhá doporučuji, není na co čekat!!!!
Pro: vše
Prohlížíte si: Sony KD-55AG8 - 139cm OLED Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.