- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD49XE7096BAEP |
Televize LED s rozlišením UHD (3840 x 2160 px); Úhlopříčka 49"/123 cm; SMART TV
22 593 Kč
včetně DPH 21%791 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Televizor Sony KD-49XE7096 je 49“ SMART televizor s úhlopříčkou skvělých 123 cm s dokonalým zobrazením obrazu díky 4K UHD - aktuální špičce v rozlišení. Tento 4K televizor vám nabízí řadu špičkových technologií, které se starají o hladký výkon, dokonale realistický obraz i zvuk, ale dokonce i o vaši zábavu prostřednictvím vašich oblíbených filmů, her, fotografií, hudby, internetu i aplikací.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160,4096 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 400 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 24 Hz,25 Hz,30 Hz,50 Hz,60 Hz |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 123,2 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 76% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | NTSC 3.58,NTSC 4.43,PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Podporovaná TV pásma | UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Poskytovaný operační systém | Linux |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Osobní, Foto, Sporty, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround,Dolby Digital DTS,Dolby Digital Plus,Dolby Digital Pulse |
| Režimy zvuku | Film, Hudba, Sporty, Standardní |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct | |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Opera |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Teletext | 1000 str. |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | AVCHD,AVI,MKV,MP4,MPEG1,MPEG2-PS,MPEG2-TS,WEBM,WMV9,XVID |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG XR |
| Kompresní formáty videa | HEVC |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Dynamic Contrast Enhancer,Sony X-Reality PRO |
| Rodičovský zámek | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 32 |
| Jazyk nabídky OSD | BOS, Bulharština, CAT, Chorvatština, Čeština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Estonština, Finský, Francouzština, Řečtina, Hebrejština, Maďarština, Italština, KAZ, LAT, Litevština, MAC, Norský, Polský, Portugalština, Rumunský, Ruský, S |
| Základní hotelový režim | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 121 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 83 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 120 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1102 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Výška | 646 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1102 mm |
| Hmotnost | 11,4 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 252 mm |
| Výška (s podstavcem) | 694 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 12,1 kg |
| Šířka stojanu | 57,3 cm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | RMT-TX300 |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1188 mm |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Výška balení | 744 mm |
| Hmotnost včetně balení | 17 kg |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Adaptivní řízení podsvícení | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| App store | Opera TV Store |
| Podporované systémy souborů | FAT16,FAT32,NTFS |
| Uživatelská paměť | 4 GB |