Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HTZF9.CEL |
3.1k soundbar SONY HT-ZF9 ; bezdrátový subwoofer a zesilovač S-Master HX; Celkový výstupní výkon 400W
20 512 Kč
včetně DPH 21%718 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

3.1 Zvukový systém Soundbar určený pro zkvalitnění reprodukce zvuku TV. Certifikace pro standard Hi-Res Audio (hudba s vysokým rozlišením). 3-pásmové reproduktory v hlavní jednotce; orientace výškových reproduktorů směrem k posluchači.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 3.1 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 400 W |
| Audio dekodéry | DSD,DTS,DTS 96/24,DTS-ES,DTS-HD HR,DTS-HD Master Audio,DTS:X,Dolby Atmos,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Dual Mono,Dolby TrueHD |
| Herní režim | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Umístění subwooferu | Oddělený |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| FM rádio | |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AIFF,ALAC,DSD,FLAC,HE-AAC,MP3,OGG,WAV |
| Noční režim | |
| Virtuální prostorový zvuk | |
| Montovatelné na zeď | |
| Technické detaily | |
| Hmotnost hlavní jednotky | 3,1 kg |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| HDMI vstup | 2 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| USB port | |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hmotnost soundbaru | 3,1 kg |
| Šířka subwooferu | 19 cm |
| Hloubka subwooferu | 38,6 cm |
| Výška subwooferu | 38,2 cm |
| Hmotnost subwooferu | 8,1 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Včetně montážních držáků | |
| Dálkový ovladač | |
| Další charakteristiky | |
| Baterie | |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Typ dokovacího konektoru | Nepodporovaný |