- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Skvělý zvuk, není co dodat :)
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HTXF9000.CEL |
2.1k soundbar SONY HT-XF9000 s bezdrátovým subwooferem a zesilovačem S-Master • Celkový výstupní výkon 300W • technologie Vertical Surround Engine • Dolby Atmos / DTS:X pro virtuální prostorový zvuk • podpora 4K HDR a Dolby Vision • režimy pro rychlou nastavení • Bluetooth • HDMI 1 / 1 (ARC) • optický audio vstup • analogový vstup (stereo mini) • USB typu A
12 908 Kč
včetně DPH 21%452 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

2.1 Zvukový systém Soundbar určený pro zkvalitnění reprodukce zvuku TV. Technologie „S-Force Pro“ pro virtuální prostorový zvuk, digitální zesilovač S-Master a „Vertical Sound Engine“ na reprodukci „Atmos“ filmů bez zadních reproduktorů, podpora “Dolby True Surround“/“Dolby TrueHD/Atmos, bezdrátový přenos zvuku do subwooferu (subwoofer vyžaduje přívod elektřiny), optický digitální výstup. 1x HDMI vstup/výstup (podpora ARC), USB vstup, podpora přenosu signálu v rozlišení 4K HDR (HDMI 4K/60p pass-through), 3D, a Dolby Vision. Výkon 300W. Snadné bezdrátové připojení k televizi přes Bluetooth. Možnost položení na stolek před/pod TV díky „Matching Design“ se sérií XF85/90. Barva černá.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 300 W |
| Audio dekodéry | DTS,DTS 96/24,DTS-ES,DTS-HD HR,DTS-HD Master Audio,DTS:X,Dolby Atmos,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Dual Mono,Dolby TrueHD |
| Herní režim | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Umístění subwooferu | Oddělený |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| FM rádio | |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AIFF,ALAC,APE,DSD,FLAC,HE-AAC,MP3,OGG,WAV,WMA |
| Noční režim | |
| Virtuální prostorový zvuk | |
| Montovatelné na zeď | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| HDMI vstup | 1 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| USB port | |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 930 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hmotnost soundbaru | 2,5 kg |
| Šířka subwooferu | 19 cm |
| Hloubka subwooferu | 38,7 cm |
| Výška subwooferu | 38,2 cm |
| Hmotnost subwooferu | 7,8 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | Optický |
| Dálkový ovladač | |
| Další charakteristiky | |
| Baterie | |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Typ dokovacího konektoru | Nepodporovaný |
Pro: Skvělý zvuk, není co dodat :)
Pro: Perfektní zvuk
Pro: Vše dostačující
Prohlížíte si: Sony HT-XF9000, 2.1, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.