- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | HTA9M2.CEL |
soundbar - soustava reproduktorů pro domácí kino • celkový výkon 504 W • 4.0.4kanálový zvuk • bez subwooferu • Dolby Atmos • Dolby Digital • Dolby Digital Plus • Dolby True HD • DTS • DTS HD • DTS TruSurround HD • 360 Reality Audio • připojení přes Bluetooth • Wi-Fi • Airplay • HDMI • HDMI ARC • HDMI eARC • LAN (Ethernet) • HDMI 2.1 •
55 864 Kč
včetně DPH 21%1955 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Optická mechanika | |
|---|---|
| Typ přehrávače optických disků | Není součástí |
| Podporovaná média | |
| Video | |
| 3D kompatibilita | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 504 W |
| Audio dekodéry | DTS, DTS 96/24, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Dual Mono, Dolby Surround, Dolby TrueHD |
| Rádio | |
| FM rádio | |
| Satelitní reproduktory | |
| RMS výkon satelitních reproduktorů | 126 W |
| Počet satelitů | 4 |
| Impedance satelitního reproduktoru | 6 ohm |
| Průměr satelitního výškového reproduktoru | 1,91 cm (0.75") |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 30 m |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů USB | 0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Automatické vypnutí | |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Rozměry satelitního reproduktoru | 289 x 55 x 275 mm |
| Hmotnost satelitního reproduktoru | 2,4 kg |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 160 x 160 x 56 mm |
| Hmotnost receiveru | 770 g |
| Hloubka hlavního reproduktoru | 5,5 cm |
| Rozměry s podstavcem (š x h x v) | 289 x 129 x 306 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 891 mm |
| Hloubka balení | 146 mm |
| Výška balení | 664 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18,2 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Záruční list | |
| Baterie | |
| Další charakteristiky | |
| LED indikátory | Připojení, Výkon |
| Profily Bluetooth | A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC |
| Podporované kanály | Spotify |
| Zesilovač | |
| Počet kanálu zesilovače | 16 kanály/kanálů |
| Osvědčení | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Další charakteristiky | |
| Satelitní reproduktory k montáži na zeď | |
| Technické detaily | |
| Barva | Šedá |
| Karaoke | |
| Délka kabelu satelitního reproduktoru | 3 m |