- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HT-A7000 |
SoundBar 7.1.2 s výkonem 500 W • HDMI (1× vstup • 2× výstup) • optické digi audio (1× vstup) • Bluetooth připojení pro streamování hudby • Wi-Fi • AirPlay • Chromecast • USB • 4K Video Pass • ARC • HDR • Dolby Atmos • Dolby TrueHD • Dolby Digital Plus • DTS: X • DTS-HD Master Audio • DTS-ES • DTS 96/24 • Dolby Digital • Spotify • dálkový ovladač • Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping s volitelnými zadními reproduktory. •
27 989 Kč
včetně DPH 21%980 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Soundbar HT-A7000 má 7.1.2 kanálů, 2 reproduktory namířené vzhůru pro zvuk přicházející shora, 2 výškové reproduktory, 5 předních reproduktorů pro širší dosah zvuku a vestavěný duální subwoofer pro hluboké basy. Díky technologiím Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround vytváří soundbar HT-A7000 virtuální prostorový zvuk, který přichází z celého prostoru kolem vás, takže si můžete maximálně vychutnat vzrušující technologie Dolby Atmos a DTS:X.
Ze stran
Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí z obou stran. Můžete si vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž byste museli zabírat místo v obývacím pokoji.
Shora
Díky technologii virtuálního prostorového zvuku od společnosti Sony dokáže soundbar vytvořit pozici zvuku ve vertikálním prostoru, takže si můžete vychutnat 3D zvuk bez nutnosti reproduktorů umístěných u stropu. Stejně jako technologie Dolby Atmos a DTS:X, i technologie Vertical Surround Engine propůjčí realističtější a vícerozměrný zvuk i ostatním formátům.
Revoluční technologie 360 Spatial Sound Mapping se zadními reproduktory od společnosti Sony (nejsou součástí balení) vytvoří několik virtuálních reproduktorů, a to jen díky soundbaru a zadním reproduktorům. S virtuálními reproduktory, které jsou v místnosti rozmístěny okolo vás, vznikne optimální zvukové pole, ve kterém zažijete nový rozměr zvuku. Vychutnejte si vzrušující technologii Dolby Atmos a DTS:X a slyšte každý dech, krok a slovo, jako byste byli přímo ve filmu.
Volitelné reproduktory není třeba umístit na konkrétní místo. Soundbar to všechno udělá za vás, inteligentně změří polohu každého reproduktoru a optimalizuje zvuk pro vaši místnost. Soundbar vám umožní vychutnat si optimalizaci zvukového pole, ať už reproduktory používáte, nebo ne. Aktivujte kalibrační proces jednoduše během počátečního nastavení nebo z hlavní nabídky.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 7.1.2 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 500 W |
| Audio dekodéry | DTS, DTS-ES, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Dual Mono, Dolby TrueHD |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| RMS výkon předního reproduktoru | 91 W |
| Výkon centrálního reproduktoru | 45,5 W |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 500 W |
| Počet reproduktorů | 5 |
| Počet ovladačů výškových reproduktorů | 2 |
| Počet ovladačů hlavních reproduktorů | 2 |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| RMS výkon subwooferu | 91 W |
| Bass reflex | |
| Umístění subwooferu | Vestavěný |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, M4A, MP3, WAV, WMA |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Spotify Connect | |
| Noční režim | |
| Integrovaný Chromecast | |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| LED indikátory | |
| Země původu | Malajsie |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Počet HDMI portů | 3 |
| HDMI vstup | 2 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| HDCP | |
| Verze HDCP | 2.3 |
| USB port | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba reproduktoru | 65 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1300 mm |
| Hloubka | 142 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnost soundbaru | 8,7 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC, Audio (3,5 mm), HDMI |
| Včetně montážních držáků | |
| Dálkový ovladač | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1366 mm |
| Hloubka balení | 229 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Baterie | |
| Stručný návod | |
| Záruční list | |