- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: malé rozměry
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GTKXB60L.CEL |
Výkonný bezdrátový reproduktor s vestavěným akumulátorem; funkce EXTRA BASS pro hluboký a výrazný zvuk; technologie ClearAudio+ pro hudbu s fantastickým zvukem
6 199 Kč
včetně DPH 21%217 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Výkonný bezdrátový reproduktor s vestavěným akumulátorem. Bluetooth & NFC pro snadné připojení se smartphonem nebo hudebními přehrávači. Funkce Extra bass, analogový (RCA) vstup a výstup, Mikrofonový vstup s ovládáním hlasitosti . USB vstup 2.1A pro přehrávání souborů i pro nabíjeni Smartphonu nebo dalších zařízení. Různobarevné LED osvětlení synchronizované se zvukem. Funkce Party Chain dovoluje propojení více zařízení přes Bluetooth nebo kabelem. Barva Modra. 264 x 552 x 272mm
| Vzhled | |
|---|---|
| Model | Home audio tower system |
| Barva | Modrá |
| Přehrávač optických disků | |
| Kazetový přehrávač | |
| Multimédia | |
| Typ reproduktoru | 2-way |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Průměr středobasového reproduktoru | 13 cm |
| Průměr výškového reproduktoru | 5 cm |
| Technologie posílení basů | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | Nepodporovaný |
| Obrazovka | |
| Barva podsvětlení | Vícebarevný |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Dokování Apple | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| NFC | |
| Výkon | |
|---|---|
| MP3 přehrávač | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Ergonomie | |
| Ekvalizér | |
| Režimy ekvalizéru | Country, Plochý, Hip hop, Jazz, Pop, RnB, Rock |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Napájení/baterie |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 264 mm |
| Hloubka | 272 mm |
| Výška | 552 mm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Technické detaily | |
| Výškový reproduktor | |
| Další charakteristiky | |
| Zbarvení | Monotónní |
| Počet mikrofonních vstupů | 1 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,SPP |
| Výdrž baterie (max.) | 14 h |
| Držadlo | |
Pro: malé rozměry
Pro: malé rozměry
Jak jsem uvedl připojení Bluetooth mě vypadává, ale možná to chce vyzkoušet jiný telefon,
Pro: dobrý zvuk
Jak jsem uvedl připojení Bluetooth mě vypadává, ale možná to chce vyzkoušet jiný telefon,
Pro: dobrý zvuk
super párty repro sony je sony...
Pro: kvalitný a hlučný reprák
s produktom som veľmi spokojný a hrá veľmi slušne.
Pro: super reprak
Pro: Malá a celkem výkonná dobrá manipulovatelnost a dobré propojení s ostatními přístroji
Pro: Malá a celkem výkonná dobrá manipulovatelnost a dobré propojení s ostatními přístroji
A jelikož jsem ho kupoval ještě za zvýhodněnou cenu, místo 9 390 kč za 4 990 kč, tak o to více muziky :-)
Pro: perfektní zvuk
extra bass funkce má za 1*
dobře se přenáší
design
výdrž baterie / výkon
A jelikož jsem ho kupoval ještě za zvýhodněnou cenu, místo 9 390 kč za 4 990 kč, tak o to více muziky :-)
Pro: perfektní zvuk
extra bass funkce má za 1*
dobře se přenáší
design
výdrž baterie / výkon
Prohlížíte si: Sony GTK-XB60, modrá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.