- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
příště bych si koupil raději něco o trochu dražšího
Pro: jednoduchost ovládání, vysoké rozlišení
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DSCW800B.CE3 |
Rodinný kompaktní fotoaparát s jednoduchým ovládáním; 20.1MP Super HAD CCD snímač; ohnisková vzdálenost 4.6 – 23 mm (5x optický zoom)
2 589 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Kvalita obrazu | |
|---|---|
| Typ fotoaparátu | Kompaktní fotoaparát |
| Počet megapixelů | 20,1 MP |
| Velikost obrazového senzoru | 1/2.3" |
| Typ snímače | CCD |
| Maximální rozlišení fotografie | 5152 x 3864 px |
| Rozlišení fotografií | 5152 x 3864\n3648 x 2736\n2592 x 1944\n5152 x 2896\n1920 x 1080 |
| Stabilizátor obrazu | |
| Objektiv | |
| Optický zoom | 5x |
| Digitální zoom | 40x |
| Ohnisková vzdálenost | 4,6 - 23 mm |
| Zaostřování | |
| Režimy automatického zaostřování | Středové automatické ostření, Sledování obličeje, Vícebodové automatické zaostřování, Neustálé automatické ostření |
| Osvětlení | |
| Minimální citlivost ISO | 100 |
| Maximální citlivost ISO | 3200 |
| ISO citlivost | Auto |
| Expoziční kompenzace | ± 2EV (1/3EV step) |
| Závěrka | |
| Rychlost závěrky (min) | 1/1500 s |
| Rychlost závěrky (max) | 2 s |
| Blesk | |
| Režimy blesku | Auto, Vypnutí blesku, Blesk zapnutý, Pomalá synchronizace |
| Video | |
| Nahrávání videa | |
| Maximální rozlišení videa | 640 x 480 px |
| Typ HD rozlišení | Nepodporovaný |
| Rozlišení videa | 320 x 240,640 x 480 px |
| Frekvence snímků videa za sekundu | 30 fps |
| Paměť | |
|---|---|
| Vnitřní paměť | 29 MB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC,MS Duo,MS Micro (M2),MS PRO Duo,MS Pro-HG Duo,MS XC-HG Duo,SD,SDHC,SDXC |
| Obrazovka | |
| Displej | LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6,86 cm (2.7") |
| Rozlišení displeje fotoaparátu (numericky) | 230400 px |
| Možnosti připojení | |
| HDMI | |
| Fotoaparát | |
| Vyvážení bílé | Auto, Oblačný, Denní světlo, Flash, Inkandescenční |
| Režimy scenérie | Pláž, Noční portrét, Portrét, Sníh, Krajina |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Baterie | |
| Životnost baterie (dle standardu CIPA) | 200 snímků |
| Typ baterie | NP-BN |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 96,8 mm |
| Hloubka | 20,8 mm |
| Výška | 55,5 mm |
| Hmotnost | 109 g |
| Hmotnost (včetně baterie) | 125 g |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Nabíječka baterie | |
| Baterie | |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace Energy Star | |
| Zabudovaný blesk | |
| Typ zdroje | Baterie |
příště bych si koupil raději něco o trochu dražšího
Pro: jednoduchost ovládání, vysoké rozlišení
Doporučuji
Pro: Používám no hlavně v práci na foceni štítku a etikety a čitelnost daných věcí je výborná.
Jsem s ním spokojen, protože se lehce vejde do kapsy a přitom má mnohé vlastnosti velkých fotoaparátů a parádní 5x zoom.
Pro: Malý ale šikovný
zatím dobrý dárek pro vnoučata
Pro: Poměr cena výkon
malý do kapsy
Za rozumnou cenu dobrej foťak
Pro: Cena
Kvalita
za super cenu super fotoaparát
sháněla jsem malý, cenově přijatelný fotoaparátzrovna to, co jsem chtěladobře se s ním pracuje a šikovný do rukyurčitě doporučuji těm, kdo shání jednoduchý, kompaktní fotoaparát
Pro: malý, šikovný fotoaparát pro běžnou potřebu
velice přijatelná cena na to jak fotí a co všechno umí
Zatím maximální spokojenost
Pro: Pro běžné focení naprosto dostačující. Možnost záznamu v HD. Jedno tlačítko pro start a vypnutí nahrávání...
Přehledné menu, jednoduché ovládání
možnost formátu 16:9
cena 1800,-
nízká cena, pro mě jako amatéra je tento fotoaparát výborný přehledný jednoduchý na ovládání dělá pěkné snímky
Pro: nízká cena,pro mě jako amatéra je tento fotoaparát výborný
koupil jsem to jako dárek,obdarovaný jsou moc spokojený
Pro: cena,dobrá značka
Doporučuji.
Pro: Funguje tak, jak má.
Perfektní, fotky krásné, rozlišení super
Foťák jsem koupil jako nenáročný uživatel pro občasné, běžné focení. Chtěl jsem SONY, protože předešlý foťák byl stejné značky a vydržel 15 let, než se utopil :) Nejdřív mně kladně překvapila rychlost spuštění. Pak záporně kvalita fotky (do žluta). Stačilo však zvolit jiný režim (je jich několik) a fotky byly hned takové na jaké jsem zvyklý - velmi kvalitní. Baterka vydrží dost dlouho. Pořídím si však záložní.Káblík na přetahování dat a dobíjení je nestandardní - není to micro USB. Vadí mi, že při přetahování fotek přes káblík začnu dobíjet baterku - na malou chvilku. Pro baterku to není ideální, ale u foťáku této cenové kategorie je to asi běžné. Druhou možností je vytažení SD karty a přetažení fotek přes čtečku. Patent na otevírání zásuvky s SD kartou však vypadá velmi křehce.
Pro: výborná cena
výborná kvalita fotek (pro amatérské použití)
velmi rychlý
rychlá orientace v menu
kvalitní tělo
cena a kvalita
Pro: cena a kvalita
jako záložní dig.foto plně vyhovující
Pro: jednoduchý a kvalitní
výhodou je nabíjecí li-on baterie a zvýšení výdrže snížením kvality displeje
Pro: cena
jednoduché ovládání
kvalita snímků
rozměry a hmotnost
Pro: malý do kapsy
Jednoché ovládání a spolehlivost
Prohlížíte si: Sony Cybershot DSC-W800, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.