- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Je to kvalitný TV
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KDL-50WF665 |
Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 px); Úhlopříčka 50"/126 cm; SMART TV s OS Linux
13 874 Kč
včetně DPH 21%486 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 400 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 125,7 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 74% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL I,SECAM B/G,SECAM D/K |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Podporovaná TV pásma | UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Linux |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Sporty, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Audio dekodéry | DTS |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital DTS,Dolby Digital Plus,Dolby Pulse |
| Režimy zvuku | Kino, Hudba, Sporty, Standardní |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Vewd |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | AVCHD,AVI,MKV,MP4,MPEG1,MPEG2-PS,MPEG2-TS,WEBM,WMV9 |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Dynamic Contrast Enhancer |
| Plug and Play | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Jazyk nabídky OSD | BOS, Bulharština, CAT, Chorvatština, Čeština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Estonština, Finský, Francouzština, Řečtina, Hebrejština, Maďarština, Italština, KAZ, LAT, Litevština, MAC, Norský, Polský, Portugalština, Rumunský, Ruský, S |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 117 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 80 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1130 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Výška | 660 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1130 mm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 268 mm |
| Výška (s podstavcem) | 717 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 11,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1226 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Výška balení | 782 mm |
| Hmotnost včetně balení | 16 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Certifikace WiFi | |
| Podporované systémy souborů | FAT16,FAT32,NTFS |
Pro: Je to kvalitný TV
Pro: sluchátkový výstup přepínatelný pro zvukový výstup pro subwofer, výborný obraz, rychlé ovládání
osvedčená značka , prevedenie, dobrá cena.
Jednoduchá instalace kanálů i WiFi, obraz i zvuk odpovídající parametrům. Informační řádek nepatrně nepřehledný, po letech se značkou Panasonic je to trochu nezvyk.
Pro: Zrcadlení obrazovky s telefony Sony super
Full HD dostatečné pro příjem DVB-T2 přes klasickou anténu, 4K televize by byla zbytečným vyhazováním peněz.
VA panel a Direct LED podsvícení. Pozorovací úhly dostatečné, dle očekávání.
Kompozitní vstup, pro starší zdroje signálu, Nintendo Wii, DVD přehrávač apod.
Bez zadání wifi nelze nastavit.
Pro: K televizi je možné připojit sluchátka.
Vzhledem k ceně, spousta výhod.
Červené tlačítko.
Jinak produkt celkově je dobrý a spolehlivý.
Pro: S produktem jsem spokojen. Krásný obraz v HD vysílání, ale dá se na to koukat i v SD vysílání. Určitě lepší než na 4K Tv kde jsou obrazy zkreslené a slité pixely, kvůli nekvalitnímu vysílání a platí to i pro vysílání kabelové. Malé množství HD programů! Jinak třeba pohádky, videa atd. z Youtube kde už jsou i novější kvalitní videa ve FHD někdy i 4K tak tam je obraz super.
Zvuk je klasický jako z Tv, hlasitost dostačující samozřejmě bez jakékoli dynamiky, 2x 5W není žádný zázrak. S nějakým soundbarem bude určitě dostačující.
A spotřeba je úžasná 50W na nastavení podsvícení 2, usporný režim nízký. Kontrast, jas atd. podle toho jak komu vyhovuje :-) Já mám teď spotřebu tak do 40W mám ještě vše nastaveno na míň. Tv obrazovka dost svítí takže mám na min.
Prohlížíte si: Sony Bravia KDL-50WF665 - 126cm FullHD Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.