- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Je to televize na slušné úrovni pro obyčejné lidí.Má dobré ovládání a cena/výkon je v pořádku.
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KDL43WF665BAEP |
Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 px); Úhlopříčka 43"/108 cm; SMART TV s OS Linux
10 227 Kč
včetně DPH 21%358 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Bavte se u televizoru s čistým, ostrým a nádherně detailním obrazem
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 400 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 76% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL I,SECAM B/G,SECAM D/K |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Podporovaná TV pásma | UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Linux |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Sporty, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Audio dekodéry | DTS |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital DTS,Dolby Digital Plus,Dolby Pulse |
| Režimy zvuku | Kino, Hudba, Sporty, Standardní |
| Zvukový systém | ClearAudio+ |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Vewd |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | AVCHD,AVI,MKV,MP4,MPEG1,MPEG2-PS,MPEG2-TS,WEBM,WMV9 |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Dynamic Contrast Enhancer,Sony Live Colour |
| Plug and Play | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Jazyk nabídky OSD | BOS, Bulharština, CAT, Chorvatština, Čeština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Estonština, Finský, Francouzština, Řečtina, Hebrejština, Maďarština, Italština, KAZ, LAT, Litevština, MAC, Norský, Polský, Portugalština, Rumunský, Ruský, S |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 74 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 51 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 974 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Výška | 572 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 974 mm |
| Hmotnost | 7,8 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 268 mm |
| Výška (s podstavcem) | 628 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 8,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1070 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Výška balení | 692 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Certifikace WiFi | |
| Podporované systémy souborů | FAT16,FAT32,NTFS |
Je to televize na slušné úrovni pro obyčejné lidí.Má dobré ovládání a cena/výkon je v pořádku.
Prohlížíte si: Sony Bravia KDL-43WF665 - 108cm FullHD Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.