- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD55XF7596BAEP |
Televize LED s rozlišením 4K (3840 x 2160 px); Úhlopříčka 55"/139 cm; SMART TV s OS Android
20 138 Kč
včetně DPH 21%705 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 138,7 cm (54.6") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 400 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138,8 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Podporovaná TV pásma | UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Režim obrazu | Animace, Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Sporty, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Pulse |
| FM rádio | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Nepřímé osvětlení | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Média pro přehrávání | 3GPP,ASF,AVC,AVI,HEVC,MOV,MP4,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VC-1,VP8,WEBM,WMV,XVID |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,ASF,FLAC,MP3,MP4,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Dynamic Contrast Enhancer,Sony Live Colour,Sony Motionflow,Sony X-Reality PRO |
| Plug and Play | |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| HDCP | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 160 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 115 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1242 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Výška | 721 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1242 mm |
| Hmotnost | 16,2 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 356 mm |
| Výška (s podstavcem) | 784 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 17,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Stručný návod | |
| Šířka balení | 1348 mm |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Výška balení | 833 mm |
| Hmotnost včetně balení | 24 kg |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| DVD přehrávač | |
| Uživatelská paměť | 16 GB |
Pro: pěkný design
hlasové ovládání
Pro: Kvalitní
Pro: Po týdnu používání zatím všechno funguje bez problémů.
Připojení k internetu je dle našeho očekávání. Takže spokojenost.
Cena odpovídá kvalitě výrobku.
Celková spokojenost.
Pro: Perfektní obraz a zvuk
Krásný vzhled
Android
Kvalita a cena
Prohlížíte si: Sony Bravia KD-55XF7596 - 139cm 4K Android TV HDR
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.