- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
poměr cena/parametry/osvědčená značka je bezkonkurenční
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD49XF7077SAEP |
Televize LED s rozlišením UHD (3840 x 2160 px); Úhlopříčka 49"/123 cm; SMART TV s OS Linux
14 539 Kč
včetně DPH 21%509 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

LCD TV
Úhlopříčka 49"/123.2 cm
Rozlišení displeje QFHD 3840x2160
Vylepšení zřetelnosti technologií 4K X-Reality PRO
Vylepšení pohybu technologií Motionflow XR 400Hz (Native 50Hz)
Edge LED, Typ reproduktoru Bass Reflex
Zvukový výstup: 10W + 10W
Digitální zesilovač S-Master
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
Dolby AC-4, Operační systém Linux
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
USB nahrávání na HDD
USB port 3x
HDMI vstup 3x
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720i,720p,1080p |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 400 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 123,2 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 74% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | SECAM B/G,SECAM D/K |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Podporovaná TV pásma | UHF,VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Poskytovaný operační systém | Linux |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Hry, Graphics, Foto, Sporty, Standardní, Živý |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Digital Pulse |
| Režimy zvuku | Kino, Hudba, Sporty, Standardní |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Webové prohlížeče | Vewd |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Média pro přehrávání | AVCHD,AVI,HEVC,M-JPEG,MKV,MP4,MPEG1,MPEG2-PS,MPEG2-TS,WEBM,WMV9,XVID |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3,WAV,WMA |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Technologie zpracování obrazu | Sony Live Colour,Sony X-Reality PRO |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| HDCP | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 107 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 73 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 115 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1101 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Výška | 645 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1101 mm |
| Hmotnost | 12 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 279 mm |
| Výška (s podstavcem) | 705 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 12,6 kg |
| Šířka stojanu | 73,8 cm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Stručný návod k instalaci | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1188 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Výška balení | 776 mm |
| Hmotnost včetně balení | 17 kg |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Podpora jazyků | CAT, Čeština, Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Estonština, Finský, Francouzština, Řečtina, Hebrejština, Maďarština, Italština, KAZ, Litevština, Norský, Polský, Portugalština, Rumunský, Ruský, Slovenština, Slovinština, Švédský, Ukrajinš |
| Podporované systémy souborů | FAT16,FAT32,NTFS |
poměr cena/parametry/osvědčená značka je bezkonkurenční
Prohlížíte si: Sony BRAVIA KD-49XF7077 - 123cm 4K Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.