- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | K65XR70PAEP |
53 884 Kč
včetně DPH 21%1886 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Televize - Google TV, QLED, Mini LED, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120 Hz, HDR10, Dolby Vision, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, hlasové ovládání, Google Assistant, Apple Airplay 2, VESA 300×300, odnímatelná webkamera, Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, DTS HD, DTS:X, en. třída D
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| LED podsvícení | |
| Typ LED podsvícení | Mini LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nastavení formátu obrazovky | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 480p, 720p, 1080i, 1080p, 2560p |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | XR Motion Clarity |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 60 Hz, 120 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | XR Contars Booster |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 165,1 cm |
| Standard barevného gamutu | sRGB |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | NTSC, VHF |
| Formát digitálního signálu | ATSC, Clear QAM |
| Počet tunerů | 1 tuner/tunerů |
| Podporovaná TV pásma | CATV, UHF, VHF |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android TV |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| Režim obrazu | Kino, Dolby Vision, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Dolby Vision Game, Dolby Vision Vivid, FPS, IMAX Enhanced, Netflix Calibrated, Foto, RTS, Standardní, True Cinema, Živý |
| Integrovaný Chromecast | |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Video aplikace | Amazon Prime Video, Apple TV, Netflix, YouTube |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 4 |
| RMS výkon | 40 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Audio, IMAX Enhanced |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HID, HOGP, SPP |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Rolovatelný displej | |
| Bezrámový design | |
| Rok uvedení na trh | 2024 |
| Typ rámečku | Bez rámečku (4) |
| Rám | |
| Barva podstavce | Šedá |
| Obsah rtuti | 0 mg |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Kompresní formáty videa | ASF, AVC, AVCHD, HEVC, M-JPEG, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, VC1, WMV, Xvid |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Technologie tlumení podsvícení | Local Dimming |
| Technologie zpracování obrazu | Bravia Engine, Sony Dynamic Contrast Enhancer, Sony Live Colour, Sony XR Contrast Booster, Sony XR Triluminos Pro |
| Redukce šumu | |
| Podpora 24p | |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Calman Ready | |
| Rodičovský zámek | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Verze HDCP | 2.3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| RS-232C porty | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Vstup střídavého napětí | |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 17 |
| Jazyk nabídky OSD | AFR, Arabština, BEL, BOS, Bulharština, CAT, Čeština, Dánsky, Německý, Angličtina, Španělština, Estonština, Řečtina |
| Automatické vypnutí | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Kompatibilní s Apple Siri | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 281 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Technické detaily | |
| Certifikáty shody | UL, cUL |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Technologie Sony (AV/TV) | Airplay 2, Auto Genre Picture Mode, Auto HDR Tone Mapping, Chromecast Built-in, Dolby Atmos®, Eco Dashboard, Smart Voice Search, XR Backlight Master Drive, XR Clear Image, XR Motion Clarity, XR Triluminos Pro |
| Technické detaily | |
| Režim automatické šířky | |
| Technologie Clear Phase | |
| Dynamická kontrola podsvícení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1445 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 345 mm |
| Výška (s podstavcem) | 856 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 28,3 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1445 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 57 mm |
| Výška (bez stojánku) | 832 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 27,1 kg |
| Šířka stojanu | 121,7 cm |
| Údaje o balení | |
| Stručný návod k instalaci | |
| Šířka balení | 1574 mm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Výška balení | 1005 mm |
| Hmotnost včetně balení | 39 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Montážní sada | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | RMF-TX820U |
| Inteligentní ovladač součástí balení | |
| E-manuál | |
| Další charakteristiky | |
| Podpora Apple HomeKit | |
| Délka šňůry | 1,6 m |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Celková kapacita úložiště | 32 GB |
| Funkce hodin | |
| Podporované systémy souborů | FAT16, FAT32, NTFS, exFAT |
| Zabudovaný mikrofon | |
| BRAVIA Sync | |
| S-Force Front Surround 3D | |
| S-Master | |