- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Nedaří se nám nastavit češtinu do menu.
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | BDVN7200WB.CEL |
Systém 3D Blu-ray 5.1 domácího kina s připojením WiFi, NFC a Bluetooth; výstupní výkon 1200 W; upscaling na 4K rozlišení
18 546 Kč
včetně DPH 21%649 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Optická mechanika | |
|---|---|
| Typ přehrávače optických disků | Blu-Ray přehrávač |
| Podporovaná média | BD,BD-R,BD-RE,CD,CD-R,CD-RW,DVD,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW |
| Video | |
| 3D kompatibilita | |
| Převzorkování videa | |
| Zvuk | |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 1200 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Pro Logic,Dolby TrueHD,DSD,DTS,DTS 96/24,DTS-ES,DTS-ES (Discrete 6.1),DTS-HD HR |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Rádio | |
| FM rádio | |
| Podporovaná pásma | AM,FM |
| RDS tuner | |
| Množství předvolených stanic | 20 |
| Přední reproduktory | |
| Typ předního reproduktoru | 2-way |
| Centrální reproduktor | |
| Typ středového reproduktoru | 2-way |
| Satelitní reproduktory | |
| Typ satelitního reproduktoru | 2-way |
| Bezdrátové satelitní reproduktory | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Funkce managementu | |
| Časovač vypnutí | |
| Možnosti připojení | |
| HDMI vstup | 2 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| Počet portů USB | 1 |
| USB verze | 2.0 |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Rozměry přehrávače | 480 x 78 x 212,5 mm |
| Hmotnost hlavní jednotky | 3,1 kg |
| Rozměry předního reproduktoru (š x h x v) | 147 x 455 x 147 mm |
| Váha předního reproduktoru | 1,2 kg |
| Rozměry centrálního reproduktoru | 365 x 73 x 77 mm |
| Hmotnost centrálního reproduktoru | 1,1 kg |
| Rozměry satelitního reproduktoru | 147 x 455 x 147 mm |
| Hmotnost satelitního reproduktoru | 1,2 kg |
| Rozměry subwooferu (š x h x v) | 265 x 430 x 265 mm |
| Hmotnost subwooferu | 6,3 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Vestavěný pevný disk | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Rozměry reproduktou (š x h x v) | 147 x 455 x 147 mm |
| Hmotnost reproduktoru | 1,2 g |
| Přehrávání SACD | |
| Miracast | |
| Technické detaily | |
| Barva | Černá |
| Podporované systémy souborů | FAT32,NTFS |
| BD-Live | |
| Přehrávání videa | |
Nedaří se nám nastavit češtinu do menu.
jsem spokojen s přehráváním dvd hlavně u rokových písní
Ještě jsem nezkoušel BD aCD, ale jinak ok
Prohlížíte si: Sony BDV-N7200W, 3D Blu-Ray domácí kino
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.