- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Za přijatelnou cenu celkem dobrý systém.
Pro: vysoký zvukový výkon,přehraje vše
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | BDV-E4100 |
Systém 3D Blu-ray 5.1 domácího kina s připojením WiFi; NFC a Bluetooth; klasickým designem Sense of Quartz a podporou technologie Triluminos Colour
10 170 Kč
včetně DPH 21%356 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

BDV-E4100 Systém 3D domácího kina Blu-ray™
| Optická mechanika | |
|---|---|
| Typ přehrávače optických disků | Blu-Ray přehrávač |
| Podporovaná média | BD,CD,DVD |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Úložná média | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Video | |
| 3D kompatibilita | |
| Média pro přehrávání | AVCHD,MPEG1,MPEG2,MPEG4,WMV9,XVID |
| Full HD | |
| Zvuk | |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 1000 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby TrueHD,DTS,DTS 96/24,DTS-ES (Discrete 6.1),DTS-ES (Matrix 6.1),DTS-HD |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,LPCM,MP3 |
| Rádio | |
| FM rádio | |
| Podporovaná pásma | AM,FM |
| RDS tuner | |
| Služby RDS | PS |
| Množství předvolených stanic | 20 |
| Satelitní reproduktory | |
| Bezdrátové satelitní reproduktory | |
| Subwoofer | |
| Bezdrátový subwoofer | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi ready | |
| NFC | |
| Funkce managementu | |
| Časovač vypnutí | |
| Možnosti připojení | |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| Počet portů USB | 1 |
| USB verze | 2.0 |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Automatické vypnutí | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry přehrávače | 430 x 296 x 50,5 mm |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2,7 kg |
| Rozměry předního reproduktoru (š x h x v) | 260 x 260 x 1200 mm |
| Váha předního reproduktoru | 2,9 kg |
| Rozměry centrálního reproduktoru | 240 x 85 x 90 mm |
| Hmotnost centrálního reproduktoru | 580 g |
| Rozměry satelitního reproduktoru | 90 x 91 x 205 mm |
| Hmotnost satelitního reproduktoru | 620 g |
| Rozměry subwooferu (š x h x v) | 225 x 345 x 365 mm |
| Hmotnost subwooferu | 5,8 kg |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní s dokovacími stanicemi Apple | Nepodporovaný |
| Vestavěný pevný disk | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Podporované formáty obrázků | GIF,JPG,PNG |
| MP3 přehrávač | |
| Funkce spořiče obrazovky | |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Technické detaily | |
| Barva | Černá |
| Karaoke | |
| Podporované systémy souborů | FAT32,NTFS |
| BD-Live | |
Za přijatelnou cenu celkem dobrý systém.
Pro: vysoký zvukový výkon,přehraje vše
Skvělý poměr cena/výkon.
Pro: Skvělý zvuk
DLNA - jednoduché a spolehlivé připojení úložiště
Bezproblémové přehrávání disků Blu-ray, DVD a souborů MKV, m2t, ts
Připojení k internetu (přehrávání z YouTube a pod.)
Pro: výborný zvuk
snadné propojení s televizí
jednoduché ovládání
Ok, vše v pořádku.
Produkt jsem si vybral kvůli vlastnostem a značce. Díky nepřítomnosti českého návodu je nastavení složitější, ale řada funkcí je podobná jako u dřívějšího domácího kina.Obraz i zvuk bezvadný. Dobrý obraz, jak DVD, BD, tak i internetu
Pro: podobné funkce jako u předchozího
bezvadně fungují všechny funkce
Produkt splnil me ocekavani na 150%
Pro: Jsem naprosto spokojena se zvukem, perfektni, jednoducha montaz, super delka kabelu, nemusime nic nastavovat :-)
Prohlížíte si: Sony BDV-E4100, 3D Blu-ray domácí kino
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.