- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
nekvalitní výroba (což se divím, dosud jen nákup Sony a vždy spokojen)
Pro:
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KD55X7055BAEP |
Televize LED s rozlišením 4K (3840 x 2160 px) • Úhlopříčka 55"/139 cm • SMART TV s OS Linux • Technologie HDR • 4K X-Reality Pro • Triluminos Displej • režim ClearAudio+ • Index kvality obrazu 200 • Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2 • Wi-Fi • Energetická třída A
13 683 Kč
včetně DPH 21%479 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Vychutnejte si své oblíbené pořady s křišťálově čistým obrazem a zvukem.
4K televizor s technologiemi HDR a 4K X-Reality™ PRO a službou YouTube™ dostupnou jedním kliknutím
• Živější barvy a detaily v rozlišení 4K
• Čistší, přirozenější zvuk
• Rafinovaný design v souladu s vaším interiérem
Typ obrazovky: LCD
Podsvícení: Podsvícení Direct LED, Ztlumení rámu
Úhlopříčka [palce]: 55" (54,6")/ 139 cm
Rozlišení: 3840 x 2160
Vylepšení obrazu:
• KOMPATIBILITA HDR (VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH) :Ano (HDR10, HLG)
• VYLEPŠENÍ ZŘETELNOSTI: Technologie 4K X-Reality™ PRO
• VYLEPŠENÍ BAREV :Displej TRILUMINOS™/Technologie Live Colour™
• Dynamické vylepšení kontrastu
• VYLEPŠENÍ POHYBU (NATIVNÍ V HZ):Motionflow™ XR 200Hz (nativní – 50 Hz)
Výstupní výkon zvuku: 10 W + 10 W
Vylepšení zvuku:
• Reproduktor Bass Reflex
• KONFIGURACE MIKROFONŮ:Plný rozsah (Bass Reflex) x 2
• Dolby™ Audio
• DTS® digitální prostorový zvuk
• Režim ClearAudio+
• Technologie S-Force Front Surround
Konektory:
• Certifikovaná technologie Wi-Fi® 802.11b/g/n
• VSTUP PRO SÍŤ ETHERNET: 1 (spodní)
• VSTUP(Y) PRO PŘIPOJENÍ RF (POZEMNÍ/KABELOVÉ): 1 (boční)
• VSTUP(Y) IF (SATELITNÍ): 1 (boční)
• VSTUP(Y) KOMPOZITNÍHO VIDEA: 1 (spodní)
• CELKEM VSTUPŮ HDMI :3 (2 postranní, 1 zadní)
• HDCP 2.3 (pro HDMI™ 1/2/3)
• HDMI-CEC
• ZPĚTNÝ AUDIOKANÁL (ARC) HDMI: Ano (ARC)
• DIGITÁLNÍ AUDIOVÝSTUP(Y): 1 (spodní)
• VÝSTUP(Y) NA SLUCHÁTKA :1 (zadní)
• VÝSTUP(Y) ZVUKU: 1 (zadní / hybridní s výstupem na sluchátka)
• VÝSTUP(Y) SUBWOOFERU: 1 (zadní / hybridní s výstupem na sluchátka)
• PORTY USB:3 (boční)
Tunery:
• POČET TUNERŮ (POZEMNÍ/KABELOVÉ): 1 (digitální/analogový)
• POČET TUNERŮ (SATELITNÍ): 1
• TELEVIZNÍ SYSTÉM (ANALOGOVÝ): B/G, D/K, I
• POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (ANALOGOVÉ): 45,25–863,25 MHz (záleží na výběru země)
• TELEVIZNÍ SYSTÉM (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ): DVB-T/T2
• POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (DIGITÁLNÍ POZEMNÍ): VHF/UHF (záleží na výběru země)
• TELEVIZNÍ SYSTÉM (DIGITÁLNÍ KABELOVÉ): DVB-C
• POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (DIGITÁLNÍ KABELOVÉ): VHF/UHF/kabelové (záleží na výběru země)
• TELEVIZNÍ SYSTÉM (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ):DVB-S/S2
• POKRYTÍ KANÁLŮ TUNEREM (DIGITÁLNÍ SATELITNÍ): Mezifrekvence 950–2150 MHz
• CI+:ano
Montáž na zeď: VESA 20,0 x 20,0 cm
Teletext: Ano
Elektronický programový průvodce (EPG): Ano
Napájení: 220–240 V AC, 50 Hz
Spotřeba [W]: 161 kWh/rok
Třída energetické náročnosti: A
Funkce úspory energie: ÚSPORNÝ REŽIM / REŽIM VYPNUTÉHO PODSVÍCENÍ
PŘÍKON (V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU): 0,50 W
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH cm): Přibl. 124,1 x 78,1 x 34,0 cm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH cm): Přibl. 124,1 x 72,1 x 7,9 cm
Hmotnost [kg]: Přibl. 15,4 kg / Přibl. 16,3 kg
Obsah balení (příslušenství):
• Baterie
• Dálkové ovládání
• Napájecí kabel
• Provozní pokyny
• Průvodce rychlým nastavením
• Stojánek na stůl
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nastavení formátu obrazovky | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | Motionflow XR 200 |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 76% |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Linux |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | DTS Digital Surround |
| Režimy zvuku | Kino, Hudba, Sporty, Standardní |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Lokální stmívání | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 161 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 184 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1241 mm |
| Hloubka | 79 mm |
| Výška | 721 mm |
| Hmotnost | 15,4 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1241 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 340 mm |
| Výška (s podstavcem) | 781 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 16,3 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 1397 mm |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Výška balení | 833 mm |
| Hmotnost včetně balení | 24 kg |
| Typ balení | Krabice |
nekvalitní výroba (což se divím, dosud jen nákup Sony a vždy spokojen)
Pro:
Prohlížíte si: Sony 55" 4K HDR Smart TV KD-55X7055BAEP
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.