Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Smoby |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 7600710304 |
Popis Sníte o dokonalém dárku pro své děťátko? Představujeme vám traktor Smoby Farmer Max s přívěsem – dokonalou kombinaci zábavy a pohybu na čerstvém vzduchu! Traktor zaujme nejen svým moderním designem • ale také pohodlnou manipulací • Je poháněn pedály • takže dítě získá pocit kontroly a samostatné •
3 041 Kč
včetně DPH 21%106 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Traktor |
| Barva | Černá, Šedá, Žlutá |
| Materiál | Plast |
| Doporučený věk | Dětský |
| Minimální doporučený věk | 3 rok/roky |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Minimální počet hráčů | 1 |
| Země původu | Francie |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 440 mm |
| Délka | 1820 mm |
| Výška | 660 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |