- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Smeg |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | FAB32RCR5 |
Kombinovaná lednice/mrazák • Umístěni :Stojací • Vnitřní objem: 331 l • Uchycení dveří: Pravý • Typ displeje: LED • Klimatická třída: SN-T • Hlučnost: 37 dB • Čistá kapacita chladničky: 234 l • Beznámrazový systém (chladnička) • Multi-Airflow systém (mrazák) • Vnitřní osvětlení ledničky • Čistá kapacita mrazáku: 97 l • Mrazicí výkon: 6 kg/24h • Beznámrazový systém (mrazák) • Přihrádka Fresh Zone • Třída energetické účinnosti: D • Roční spotřeba energie: 178 kWh •
47 791 Kč
včetně DPH 21%1673 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Kombinovaná chladnička s NoFrost mrazničkou. Chladnička je dvoudveřová, šíře 60 cm a s mrazákem umístěným dole.
Energetická třída D, Chladnička má dva displeje, funkci rychlého zmrazení/chlazení, alarm otevřených dveří, indikátor teploty chladící i mrazící zóny.
Chladnička o objemu 234 litrů, mraznička má technologii NoFrost a její objem je 97 litrů.
ZÁSUVKA LIFE PLUS
Teplotní rozsah v zásuvce Life Plus (-2 °C až +3 °C) uchovává potraviny podléhající zkáze, jako jsou ryby, sýry a maso, déle čerstvé. Tato zásuvka se snadno používá, má průhledné okénko a je vybavena regulací vlhkosti.
STYLOVÁ CHROMOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Přihrádky na dvířkách a skleněné police jsou elegantně osazeny lesklými chromovanými profily. Decentně to podtrhuje retrostyl chladničky.
LED DISPLEJ
Digitální ovládací panel s ostrými bílými LED diodami umožňuje přesnější sledování teploty.
LED OSVĚTLENÍ
Dva zapuštěné LED světelné pásky po stranách zajišťují dokonalé osvětlení v každém úhlu a vytvářejí příjemnou světelnou atmosféru.
BEZNÁMRAZOVÝ SYSTÉM
Mrazicí prostor je vybavený 3 zásuvkami včetně zásuvky pro rychlé zmrazování a je vybavený beznámrazovým systémem, takže není nutné provádět manuální odmrazování. Chladnička to udělá za Vás.
IKONICKÉ DETAILY
Zaoblené hrany a chromované detaily dokonale ladí s vnitřní i vnější stranou dvířek chladničky.
TYP
Skupina výrobků: Chladnička
Instalace: Volně stojící
Kategorie: Spodní montáž
Typ chlazení: Total No Frost – dvojitý chladicí systém
Systém Total No Frost: Celkem
Rozmrazování: Automatické
Poloha závěsu: VPRAVO
Typ závěsu: Standardní
Reference width: Until 60
ESTETIKA
Barva: krémová
Povrchová úprava:Lesk
Aesthetics:Styl 50. let
Vzhled:Zaoblené
Materiál:Tvarované za tepla
Typ rukojeti:Fixní
Rukojeť:Externí
Barva rukojeti:Chróm
Materiál bočních panelů:Ocel
Barva bočních stěn: krémová
Displej:LED
Umístění displeje:Interní (navrchu)
Barva profilu dveřních polic:Chróm
Barva profilu zásuvek:Chróm
Barva profilu skleněné police:Chróm
FUNKCE CHLADICÍ PŘIHRÁDKY
Počet nastavitelných polic:2
Počet zásuvek na ovoce a zeleninu:1
Typ krytu zásuvky na zeleninu:Na posuvných kolejnicích
Typ nastavitelných polic:Sklo
Víko zásuvky na ovoce a zeleninu:Ano
Typ krytu zásuvky na zeleninu:Sklo
Zóna Life Plus -0 °C:-2 °C +3 °C
Vnitřní osvětlení v chladničce:Ano
Typ vnitřního osvětlení (chladnička):LED
VNITŘNÍ DVÍŘKA CHLADNIČKY
Počet dveřních polic s průhledným krytem:1
Počet nastavitelných dveřních polic:2
Nastavitelné dveřní police s drátěnou podporou:Ano
Počet polic na lahve:1
Police na lahve s drátěnou podporou:Ano
DALŠÍ FUNKCE CHLADNIČKY
MultiFlow: Ano
Ventilátor: Ano
VLASTNOSTI MRAZICÍ PŘIHRÁDKY
Počet zásuvek:3
Počet polic:2
Typ polic:Sklo
DALŠÍ FUNKCE MRAZNIČKY
Přihrádka na rychlé zmrazení:Ano
DALŠÍ TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Tlačítko rychlého zmrazení:Ano
Kontrolka napájení:Ano
Kontrolka teploty:Ano
Alarm otevřených dvířek:Akustické a vizuální
Teplotní alarm:Ano
Typ regulace teploty:Elektronické
Počet kompresorů:1
Typ kompresoru:Měnič
Zobrazení funkcí:Holiday (Dovolená), Rychlé zmrazení, Rychlé chlazení, ECO, Teplotní alarm
Annual energy consumption:204 kWh/a
Energy efficiency class:D
Total net volume:331 l
Sum of the volumes of the frozen compartment(s):97 l
Sum of the volumes of the chill compartment(s) and the unfrozen compartment(s):234 l
Airborne acoustical noise emission class:C
Temperature Rise Time:40 h
4 star - Freezing capacity:6 Kg/24h
Climate class:SN, N, ST, T
EEI:80 %
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem:37 dB(A) re 1pW
ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ
Jmenovitý výkon elektrického připojení:127 W
Napětí (V):220-240 V
Kmitočet (Hz):50/60 Hz
Délka napájecího kabelu:180 cm
LOGISTICKÉ INFORMACE
Detail:1968x601x728 mm
Šířka:601 mm
Šířka výrobku s maximálním otevřením dvířek:926 mm
Výška:1968 mm
Hloubka bez rukojeti:728 mm
Hloubka výrobku s rukojetí:768 mm
Hloubka výrobku s otevřenými dvířky 90°:1197 mm
Hloubka rozpěrky:20 mm
Gross weight (kg):117.000 kg
Čistá hmotnost (kg):103.400 kg
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Béžová |
| Připraveno na zakázkové panely | |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Chladicí médium | R600a |
| Hmotnost chladicího média | 60 g |
| Základní materiál | Ocel |
| Materiál polic | Sklo |
| Počet kompresorů | 1 |
| Země původu | Itálie |
| Výkon | |
| Vnitřní objem | 331 l |
| Celkový objem | 350 l |
| Klimatická třída | SN-T |
| Třída hlukových emisí | C |
| Hlučnost | 37 dB |
| Funkce prázdniny | |
| Chladnička | |
| Čistá kapacita chladničky | 234 l |
| Vnitřní osvětlení ledničky | |
| Typ lampy | LED |
| Beznámrazový systém (chladnička) | |
| Automatické odmrazování (chladnička) | |
| Multi-Airflow systém (mrazák) | |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 3 |
| Počet odnímatelných polic | 2 |
| Počet zásuvek na zeleninu | 1 |
| Oboustranné dveře chladničky | 3 |
| Regál na lahve | |
| Mrazák | |
| Umístění mrazáku | Spodní |
| Čistá kapacita mrazáku | 97 l |
| Mrazicí výkon | 6 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 40 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Beznámrazový systém (mrazák) | |
| Automatické odmrazování (mrazák) | |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 3 |
| Rychlé zamrazení | |
| Čerstvá zóna | |
|---|---|
| Přihrádka Fresh Zone | |
| Čistá kapacita Fresh zóny | 204 l |
| Ergonomie | |
| Alarm otevřených dveří | |
| Hlásič teploty | |
| Nastavitelné nohy | |
| Délka šňůry | 2 m |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | D |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 178 kWh |
| Spotřeba | 127 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Proud | 0,8 A |
| Napájecí zdroj | Elektrický |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 601 mm |
| Hloubka | 728 mm |
| Výška | 1968 mm |
| Hloubka bez rukojeti | 72,8 cm |
| Šířka s otevřenými dveřmi | 92,6 cm |
| Hloubka při otevřených dveřích | 119,7 cm |
| Hmotnost | 103,4 kg |
| Šířka balení | 685 mm |
| Hloubka balení | 860 mm |
| Výška balení | 2090 mm |
| Hmotnost včetně balení | 117 kg |
| Technické detaily | |
| Daň z chemických látek (Švédsko) | |