Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | JBL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 62 let |
| Produktový kód: | 6925281976674 |
bezdrátová sluchátka • Bluetooth 4.0 • 2× 32mm měnič • JBL Pure Bass • frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz • integrovaný mikrofon • ovládání hudby/hovorů na sluchátku • výdrž až 11 hodin • skládací konstrukce •
1 179 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Bílá |
| Ovládací klávesy | Přehrát/pozastavit, Track <, Stopa> |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | True Wireless Stereo (TWS) |
| Konektor 3,5 mm | |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 14 ohm |
| Citlivost sluchátek | 96 dB |
| Ovladač jednotky | 5,8 mm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Ztlumení mikrofonu | |
| Baterie | |
| Bateriový provoz | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 85 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 6 h |
| Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro) | 850 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 73 g |
| Obsah balení | |
| Typ konektoru nabíjecího pouzdra | USB typu C |
| Stručný návod | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |