Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Skullcandy |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | S2SXY-N740 |
Sluchátka s mikrofonem Kabel Do ucha Hovory/hudba Černá • Typ produktu: Sluchátka s mikrofonem • Technologie propojení: Kabel • Doporučené použití: Hovory/hudba • Frekvence sluchátek: 20 - 20000 Hz • Hmotnost: 15 g • Barva: Černá •
1 091 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
none
Sluchátka s mikrofonem Kabel Do ucha Hovory/hudba Černá| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Typ řídicí jednotky | Ovládací jednotka na kabelu |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva kabelu | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Hladina akustického tlaku (max) | 94 dB |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor Lightning | |
| Sluchátka | |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 16 ohm |
| Ovladač jednotky | 9 mm |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 0,1% |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | In-line |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 15 g |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Obsah balení | |
| Materiál náušníků | Gel |