Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | SJCAM |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SJ834106 |
outdoorová sportovní kamera Wi-Fi • Maximální rozlišení videa: 4032 x 3024 px • Maximální snímkovací frekvence záznamu: 60 fps • Média pro přehrávání: H.264 • MP4 • Podporované formáty obrázků: JPG • Displej: TFT • Úhlopříčka displeje: 5,92 cm (2.33") • Typ objektivu: Široký úhel • Úhel zorného pole: 166° • Pevná clona: 2,5 mm • Formát záznamu zvuku: WAV •
3 187 Kč
včetně DPH 21%112 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Video | |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | 4032 x 3024 px |
| Média pro přehrávání | H.264, MP4 |
| Zobrazovací formát | 2560p, 2880p |
| Poměr stran | 4:3 |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 60 fps |
| Časosběrný režim | |
| Kvalita obrazu | |
| Foto režim | |
| Podporované formáty obrázků | JPG |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Displej | TFT |
| Úhlopříčka displeje | 5,92 cm (2.33") |
| Dotyková obrazovka | |
| Objektiv | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Typ objektivu | Široký úhel |
| Úhel zorného pole | 166° |
| Pevná clona | 2,5 mm |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 3,08 mm |
| Zvuk | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Formát záznamu zvuku | WAV |
| Úložná média | |
| Ukládací médium | Paměťová karta |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 64 GB |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vlastnosti | |
| Čipset | Novatek NTK9666 |
| Režimy scenérie | Noční |
| Noční režim | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Vestavěné světlo | |
| Příkon | |
| Kapacita baterie | 2650 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 8 h |
| Systémové požadavky | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS 8.0 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 80 mm |
| Hloubka | 64 mm |
| Výška | 20,2 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Návod na použití | |
| Dálkový ovladač | |
| Sponový držák | |
| Montážní sada | |