- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Silk'n |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | FGP1PE1001 |
HPL (technologie na bázi světla) Bílá • Technologie odstraňování chlupů: HPL (technologie na bázi světla) • Barva: Bílá • Oblasti těla: Podpaží • Back thigh • Bikiny • Hýždě • Front thigh • Hlava • Vnitřní paže • Outer thigh • Napájecí zdroj: AC • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Šířka: 75 mm • Hloubka: 135 mm • Výška: 195 mm • Typ balení: Krabice • Šířka balení: 223 mm • Hloubka balení: 154 mm •
13 067 Kč
včetně DPH 21%457 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Technologie odstraňování chlupů | HPL (technologie na bázi světla) |
| Barva | Bílá |
| Nástavec pro tělo | |
| Oblasti těla | Podpaží, Back thigh, Bikiny, Hýždě, Front thigh, Hlava, Vnitřní paže, Outer thigh |
| Nastavitelná intenzita | |
| Oblast aplikace | 3 cm² |
| Počet modelů | 6 |
| Životnost žárovky (záblesky) | 350000 |
| Země původu | Izrael |
| Jednoduché používání | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napětí DC výstupu | 12 V |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 75 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hmotnost | 275 g |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 223 mm |
| Hloubka balení | 154 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,29 kg |
| Obsah balení | |
| Úložné pouzdro | |
| AC adaptér | |
| Čisticí hadřík | |
| Adaptér v ceně | |
| Návod na použití | |