Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Silentium |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SPC144 |
Kvalitní chladič pro sockety Intel LGA 775, 1150, 1151,1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3 • AMD FM2+/FM2/ FM1/ AM3(+)/ AM2(+)/ AM4 • 120 mm ventilátor • hydraulická ložiska / HSB • rychlost 500~1600 otáček za minutu • hlučnost 8 ~ 15 dBA • průtok vzduchu až 55 CFM • 4x heatpipe s průměrem 6 mm. •
1 924 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Vhodné pro | Procesor |
| Model | Ventilátor |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Podporované patice procesorů | Socket AM2+,Socket AM3+,Socket FM1,Socket FM2,Socket FM2+,LGA 1151 (Socket H4),LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Rychlost otáčení (min) | 500 ot/min |
| Rychlost otáčení (max) | 1600 ot/min |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 8 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 15 dB |
| Maximální proud vzduchu | 46,5 cfm |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Vzhled | |
|---|---|
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Příkon | |
| Napětí | 12 V |
| Stanovený proud | 0,13 A |
| Thermal Design Power (TDP) | 180 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 78 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hmotnost | 613 g |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Další charakteristiky | |
| Rozměry chladiče (š x h x v) | 53 x 125 x 155 mm |