Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sigma Sport |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 17950 |
1 866 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Zadní + přední světlo (sada) |
| Barva | Černá |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Klakson | |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Voděodolný | |
| Sponový držák | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Snadná instalace | |
| Lampy | |
| Typ žárovky | LED |
| Počet světelných režimů | 5 |
| Světlá barva | Červená, Bílá |
| Světelný tok (přední světlo) | 100 lm |
| Dosah | 110 m |
| Příkon | |
|---|---|
| Nabíjení přes USB | |
| Baterie | |
| Akumulátor | |
| Životnost baterie (režim boost) | 3 h |
| Výdrž baterie (max.) | 12 h |
| Indikace potřeby nabití | |
| Doba nabíjení baterie | 4,5 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost předního světla | 115 g |
| Hmotnost zadního světla | 22 g |