Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | TI9553X9RW |
34 646 Kč
včetně DPH 21%1213 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Kávovar na překapávanou kávu |
| Objem zásobníku vody | 2,3 l |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Typ náplně | Kávová zrna, Mletá káva |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Kapacita v šálcích | 2 hrnků |
| Maximální provozní tlak | 19 bar |
| Vestavěný mlýnek | |
| Typ mlýnku | Keramická bruska |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 290 g |
| Nádoba na mléko | |
| Vodní filtr | |
| Programovatelný | |
| Odvápňovací systém | |
| Samočisticí | |
| Příslušenství lze mýt v myčce | |
| Funkce a programy vaření | |
| Více nápojů | |
| Příprava kávy | |
| Příprava espressa | |
| Příprava cappuccina | |
| Příprava ristretta | |
| Příprava kávy espresso macchiato | |
| Příprava latte macchiata | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | TFT |
| Barevný displej | |
| Vyměnitelná vodní nádrž | |
| Vyměnitelný překapávací zásobník | |
| Délka šňůry | 1 m |
| Kontrolka | |
| Připraveno pro bezdrátové připojení | |
| Příkon | |
| Příkon | 1500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Programovatelné automatické vypínání | |
| Automatické vypnutí po (max) | 30 min |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 392 mm |
| Hloubka | 316 mm |
| Výška | 470 mm |
| Hmotnost | 11,9 kg |