- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | TE651319RW |
automatický kávovar • tlak 15 bar • dotykový displej • mléčné nápoje jedním stiskem • nastavení: síla kávy, množství vody, teplota kávy • vhodný pro: mleté / zrnkové kávy • tryska na mléko • automatické čištění a odvápnění • keramický mlýnek • zásobní na vodu 1,7 l • 300g zásobník na kávu • separátní zásobník na mletou kávu • funkce Oblíbené • filtr BRITA Intenza • nastavení hrubosti mletí • funkce aromaDouble Shot • oneTouch DoubleCup příprava dvou samostatných šálků najednou: espresso a káva • příkon 1 500 W •
18 838 Kč
včetně DPH 21%659 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Typ náplně | Kávová zrna, Mletá káva |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Vestavěný mlýnek | |
| Typ mlýnku | Keramická bruska |
| Nastavitelný mlýnek | |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 300 g |
| Systém na horkou vodu | |
| Vodní filtr | |
| Nastavení tvrdosti vody | |
| Odvápňovací systém | |
| Funkce a programy vaření | |
| Více nápojů | |
| Příprava kávy | |
| Příprava espressa | |
| Příprava cappuccina | |
| Příprava kávy espresso macchiato | |
| Příprava latte macchiata | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Vyměnitelná vodní nádrž | |
| Funkce standby | |
| Odnímatelná jednotka vaření/infuze | |
| Délka šňůry | 1 m |
| Jednoduché čištění | |
| Příkon | |
| Příkon | 1500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutí | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 281 mm |
| Hloubka | 385 mm |
| Výška | 468 mm |
| Hmotnost | 9,57 kg |