- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | EH675LFC1E |
indukční varná deska • šířka 60,2 cm • 4 varné zóny • připojení 220–240 V / 400 V • s rámečkem • dotykové posuvné ovládání • Frying Sensor – smažení bez připálení s automatickou kontrolou teploty • funkce PowerBoost – zajistí maximální výkon varné zóny • funkce reStart a quickStart – zapamatuje si poslední nastavení • bezpečnostní prvky: dětský zámek, ukazatel zbytkového tepla, časovač • V × Š × H: 5,1 × 60,2 × 52 cm •
15 153 Kč
včetně DPH 21%530 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 1 (š × h) | 180 x 280 mm |
| Typ varné zóny 2 | Pravidelný |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 2 | 180 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 1800 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3100 W |
| Typ varné zóny 3 | Mírný var |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3 | 145 mm |
| Výkon varné zóny 3 | 1400 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 2200 W |
| Typ varné zóny 4 | Velký |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4 | 210 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 2200 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 3700 W |
| Průměr pozvolné varné zóny | 14,5 cm |
| Průměr běžné varné zóny | 18 cm |
| Průměr velké varné zóny | 21 cm |
| Průměr extra velké vysokorychlostní varné zóny | 28 cm |
| Počet paralelně používaných varných zón | 4 |
| Barva rámečku | Nerezová ocel |
| Výkon | |
|---|---|
| Pozvolná varná zóna | 2200 W |
| Běžná varná zóna | 3100 W |
| Velká varná zóna | 3700 W |
| Extra velká vysokorychlostní varná zóna | 3700 W |
| Funkce Boost | |
| Počet stupňů výkonu | 17 |
| Detekce pánve | |
| Funkce uchování teploty | |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Časovač | |
| Automatický časový vypínač | |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Dětský zámek | |
| Jednoduché čištění | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 7400 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 602 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnost | 14 kg |
| Délka šňůry | 1,1 m |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (max) | 50 cm |
| Instalační výška oddílu | 5,1 cm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 15 kg |