Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | HS658GXS1 |
33 816 Kč
včetně DPH 21%1184 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Velká |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 71 l |
| Čistá kapacita trouby | 71 l |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Rozsah termostatu trouby | 30 - 250 °C |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Konvenční vaření | |
| Vzhled | |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | TFT |
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Ergonomie | |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba | 3650 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Proud | 16 A |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,87 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,69 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A+ |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 548 mm |
| Výška | 595 mm |
| Hloubka při otevřených dveřích | 104 cm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška (min) | 58,5 cm |
| Instalační výška (max) | 59,5 cm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 480 mm |
| Hloubka balení | 415 mm |
| Výška balení | 355 mm |
| Hmotnost včetně balení | 48 kg |