Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | FE023LMB2 |
iQ300 mikrovlnná trouba Černá Samostatná mikrovlnná trouba Pracovní deska 20 l 800 W • Umístění přístroje: Pracovní deska • Typ produktu: Samostatná mikrovlnná trouba • Vnitřní kapacita: 20 l • Výkon trouby: 800 W • Vestavěný displej • Typ displeje: LED • Typ ovládání: Otočné • Dotyk • Barva: Černá •
3 274 Kč
včetně DPH 21%115 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Výkon trouby | 800 W |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Systém otevírání dvířek | Tlačítko |
| Uchycení dveří | Levý |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Otočný talíř | |
| Velikost otočného talíře | 27 cm |
| Vnitřní osvětlení | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Časovač | |
| Typ časovače | Mechanický |
| Dětský zámek | |
| Barva dveří | Černá |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Doba časovače | 60 min |
| Materiál gramofonu | Sklo |
| Délka šňůry | 1,3 m |
| Certifikace | CE |
| Funkce a programy vaření | |
|---|---|
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v páře | |
| Funkce uchování teploty | |
| Gril | |
| Automatické rozmrazování | |
| Funkce tepla | |
| Počet automatických programů | 7 |
| Počet rozmrazovacích programů | 4 |
| Digestoř | |
| Počet žárovek | 1 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Příkon | |
| Spotřeba | 1270 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 442 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Výška | 260 mm |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 280 x 300 x 180 mm |
| Hmotnost | 16 kg |
| Obsah balení | |
| Návod k obsluze | |
| Návod na použití | |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 17,8 kg |