Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | ET675FNP1E |
varná deska Černá • Nerezová ocel Vestavěné Keramický 4 zóna/zón • Barva: Černá • Nerezová ocel • Umístění přístroje: Vestavěné • Typ varné desky: Keramický • Typ ovládání: Dotyk • Příkon (elektřina): 8300 W • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Šířka: 602 mm • Hloubka: 520 mm • Výška: 45 mm •
9 728 Kč
včetně DPH 21%340 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Keramický |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné zóny 1 | Pravidelný |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 1 (š × h) | 170 x 265 mm |
| Výkon varné zóny 1 | 2600 W |
| Typ varné zóny 2 | Mírný var |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 2 | 145 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 1200 W |
| Typ varné zóny 3 | Mírný var |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3 | 145 mm |
| Výkon varné zóny 3 | 1200 W |
| Typ varné zóny 4 | Velký |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4 | 210 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 2200 W |
| Barva rámečku | Nerezová ocel |
| Výkon | |
|---|---|
| Funkce Boost | |
| Počet stupňů výkonu | 17 |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Časovač | |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Dětský zámek | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 8300 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Bezpečnostní spínač | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 602 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Výška pod pracovní deskou | 2 cm |