- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Hlučnější
Česká republika
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | TI30A209RW |
objem zásobníku na vodu: 1,4 l ; keramický mlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí ; separátní výpusť na mléčnou pěnu
10 810 Kč
včetně DPH 21%378 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Objem zásobníku vody | 1,4 l |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Typ náplně | Kávová zrna |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Kapacita v šálcích | 1 hrnků |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Vestavěný mlýnek | |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 250 g |
| Nádoba na mléko | |
| Vodní filtr | |
| Funkce a programy vaření | |
|---|---|
| Příprava kávy | |
| Příprava espressa | |
| Příprava cappuccina | |
| Příprava latte | |
| Ergonomie | |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Vestavěný displej | |
| Délka šňůry | 1 m |
| Příkon | |
| Příkon | 1300 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
Hlučnější
máme kávovar krátce
Pro: Rychly jednum tlacitkem, chutne capjuccinoo
Nevim
Zabudovaná tryska na pěnění mléka Nemožnost udělat dvě kávy najednou
Zatím je týden v provozu a vše je v pořádku.
Po vyzkoušení všech možností funkčnosti musím uznat, že tento automat funguje skvěle. Opravdu poměr cena výkon, hodnotím za 1*
Pro: Opravdu skvělé cappuccino a latte
Parádní pořizovací cena(cca7000Kč)
Pro: Skvělý
Pro: Zatím vše bez problémů!Krátká doba užívání.
Pro: bez nádobky na mléko - napěnění přímo ve sklenici/šálku
snadná údržba
Zatím ještě nevím.
mam kratkou dobu zatim super
Prohlížíte si: SIEMENS Espresso TI 30A209RW
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.