- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: velmi dobré
Česká republika
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SIE716274 |
Varná deska indukční • 17 výkonových stupňů • 2 stupňový ukazatel zbytkového tepla • 4 plotýnky • max. příkon 7400 W • bezpečnostní vypínání
12 000 Kč
včetně DPH 21%420 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Vlastnosti:
Rozpoznání velikosti hrnce
17 výkonových stupňů
Senzorové ovládání touchSlider
Pečící senzor Plus se 4 úrovněmi stupňů teploty – zajistí optimální teplotu při smažení
Funkce reStart – deska si pamatuje nastavení, dotykem prstu obnovíte všechny původní nastavení
Funkce quickStart – rychlý start
Nastavení doby přípravy pokrmu
Budík – nezávislý na varné zóně
Funkce PowerBoost pro všechny varné zóny – zrychlené vaření až o 50%
Ukazatel spotřeby energie – po ukončení vaření zobrazí spotřebu energie
PowerManagement – nastaví max. příkon desky
2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu
Možnost blokace ovládacího panelu na 20 s při čištění během vaření
Bezpečnostní vypínání – automaticky se vypne, když je určitý čas bez přerušení provozu
Dětská pojistka – blokuje ovládací panel, brání nastavení nechtěného programu
Fazetový design
Technické parametry:
Šířka 60.2 cm
Hloubka 52 cm
Výška pro vestavbu 5.1 cm
Šířka pro vestavbu 56 cm
Hloubka pro vestavbu 49 cm
Deska indukční
Ovládání dotykové
Umístění ovládání vpředu
Počet plotýnek 4
Multi zóna ne
Oválná zóna ano
Časový spínač zón ano
Funkce automatického vypnutí ano
Ukazatel zbytkového tepla ano
Dětská pojistka ano
Maximální příkon 7400 W
Připojení na 230 V do zásuvky ne
Barva černá
Varné zóny:
Přední levá: O 18cm, výkon 1,8/3,1kW
Zadní levá: O 18/28cm, výkon 1,8/3,7 kW s automatickým rozšířením na pečící zónu
Přední pravá: O 21cm, výkon 2,2/3,7kW
Zadní pravá: O 14,5cm, výkon 1,4/2,2kW
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Funkce Boost | |
| Barva rámečku | Nerezová ocel |
| Výkon | |
| Počet stupňů výkonu | 17 |
| Počet paralelně používaných varných zón | 4 |
| Detekce pánve | |
| Funkce uchování teploty | |
| Certifikace | AENOR, CE |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | |
| Časovač | |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon (elektřina) | 7400 W |
| Bezpečnostní spínač | |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 602 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnost | 14 kg |
| Délka šňůry | 1,1 m |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (max) | 50 cm |
| Instalační výška oddílu | 5,1 cm |
| Hmotnost včetně balení | 15 kg |
Pro: velmi dobré
Pro: velmi dobré
Siemens je kvalita,zatím krátka doba, určitě bych doporučil ostatním dal sem přednost před plynem
Pro: Perfektní
Siemens je kvalita,zatím krátka doba, určitě bych doporučil ostatním dal sem přednost před plynem
Pro: Perfektní
Pro: Jsem spokojen
Žádná
Jsem spokojen
Pro: Jsem spokojen
Žádná
Jsem spokojen
Prohlížíte si: Siemens EH675FFC1E
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.