Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | EH 601FFB1E |
Vestavná indukční varná deska se 4 zónami • Barva: Černá • Certifikace: AENOR, CE • Typ ovládání: Dotyk • Umístění ovládání: Čelní • Příkon (elektřina): 7400 W • Vstupní střídavé napětí: 220-240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Šířka: 572 mm • Hloubka: 512 mm • Výška: 56 mm •
11 950 Kč
včetně DPH 21%418 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Funkce Boost | |
| Výkon | |
| Počet stupňů výkonu | 17 |
| Počet paralelně používaných varných zón | 4 |
| Detekce pánve | |
| Funkce uchování teploty | |
| Certifikace | AENOR, CE |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | |
| Časovač | |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon (elektřina) | 7400 W |
| Bezpečnostní spínač | |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 572 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hmotnost | 14 kg |
| Délka šňůry | 1,1 m |
| Instalační šířka oddílu | 57,6 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 51,6 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 50 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (max) | 51,6 cm |
| Instalační výška oddílu | 5,6 cm |
| Hmotnost včetně balení | 15 kg |