- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ED851HWB1E |
iQ500 varná deska Černá Vestavěné 80 cm Indukční varná deska se zónami 5 zóna/zón • Barva: Černá • Umístění přístroje: Vestavěné • Šířka varné desky: 80 cm • Typ ovládání: Dotyk • Umístění ovládání: Horní přední • Typ časovače: Digitální • Příkon (elektřina): 7400 W • Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Podporované aplikace pro ovládání: Home Connect • Technologie Siemens (vaření): combiZone • cookConnect • quickStart • touchSlider •
18 558 Kč
včetně DPH 21%650 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Typ konektoru: Bez zástrčky
Příkon (elektřina): 7400 W
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Vzhled
Výkon varné zóny 3: 2500 W
Výkon varné zóny 2: 1600 W
Umístění přístroje: Vestavěné
Výkon varné zóny 4: 2500 W
Průměr varné zóny 5: 190 mm
Šířka varné desky: 80 cm
Zdroj varné zóny 5: Elektrický
Zdroj varné zóny 4: Elektrický
Průměr varné zóny 2: 145 mm
Zdroj varné zóny 1: Elektrický
Průměr varné zóny 3: 240 mm
Průměr varné zóny 1: 180 mm
Zdroj varné zóny 3: Elektrický
Výkon varné zóny 5: 2500 W
Průměr varné zóny 4: 190 mm
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: Elektrický
Výkon varné zóny 1: 2000 W
Zvýšení výkonu varné zóny 4: 3700 W
Zvýšení výkonu varné zóny 5: 3700 W
Zvýšení výkonu varné zóny 3: 3700 W
Větší intenzita varné zóny 1: 3100 W
Zvýšení výkonu varné zóny 2: 2200 W
Typ varné desky: Indukční varná deska bez zón
Materiál povrchu: Keramický
Počet elektrických varných zón: 4 zóna/zón
Barva: Černá
Počet varných zón: 4 zóna/zón
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka přihrádky (min): 49 cm
Instalační výška oddílu: 5,1 cm
Instalační hloubka přihrádky (max): 50 cm
Instalační šířka oddílu: 75 cm
Tloušťka pracovní desky (min.): 1,6 cm
Hloubka: 522 mm
Délka šňůry: 1,1 m
Výška: 51 mm
Hmotnost: 13,3 kg
Šířka: 802 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení: 17 kg
Výkon
Rychlý start: Ano
Počet stupňů výkonu: 17
Detekce pánve: Ano
Funkce uchování teploty: Ne
Funkce Boost: Ano
Ergonomie
Umístění ovládání: Horní přední
Typ časovače: Digitální
Indikátor zbytkového tepla: Ano
Dětský zámek: Ano
Časovač: Ano
Vestavěný displej: Ano
Typ ovládání: Dotyk
Funkce managementu
Podporované aplikace pro ovládání: Home Connect
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie Siemens (vaření): touchSlider
Digestoř
Zabudovaná kapuce: Ne
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Šířka varné desky | 80 cm |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Keramický |
| Počet varných zón | 5 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 5 zóna/zón |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Výkon varné zóny 1 | 2000 W |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3100 W |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 2 | 145 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 1600 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 2200 W |
| Umístění varné zóny 3 | Uprostřed |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3 | 240 mm |
| Výkon varné zóny 3 | 2500 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 3700 W |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4 | 190 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 2500 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 3700 W |
| Umístění varné zóny 5 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 5 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 5 | 190 mm |
| Výkon varné zóny 5 | 2500 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 5 | 3700 W |
| Výkon | |
|---|---|
| Funkce Boost | |
| Počet stupňů výkonu | 17 |
| Detekce pánve | |
| Funkce uchování teploty | |
| Rychlý start | |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Vestavěný displej | |
| Časovač | |
| Typ časovače | Digitální |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Dětský zámek | |
| Digestoř | |
| Zabudovaná kapuce | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 7400 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ konektoru | Bez zástrčky |
| Funkce managementu | |
| Podporované aplikace pro ovládání | Home Connect |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Technologie Siemens (vaření) | combiZone, cookConnect, quickStart, touchSlider |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 802 mm |
| Hloubka | 522 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnost | 13,3 kg |
| Tloušťka pracovní desky (min.) | 1,6 cm |
| Délka šňůry | 1,1 m |
| Instalační šířka oddílu | 75 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (max) | 50 cm |
| Instalační výška oddílu | 5,1 cm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 17 kg |