Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EC 7A5RB90 |
Vestavná plynová varná deska s 5 zónami • Barva: Nerezová ocel • Materiál mřížky sporáku: Litina • Typ ovládání: Otočné • Umístění ovládání: Horní přední • Příkon (elektřina): 1 W • Příkon (plyn): 12500 W • Proud: 3 A • Šířka: 750 mm • Hloubka: 520 mm • Výška: 45 mm •
12 773 Kč
včetně DPH 21%447 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Nerezová ocel |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Plynový |
| Materiál povrchu | Nerezová ocel |
| Počet varných zón | 5 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 5 zóna/zón |
| Pozvolná varná zóna | 1000 W |
| Běžná varná zóna | 1750 W |
| Velká varná zóna | 3000 W |
| Extra velká vysokorychlostní varná zóna | 5000 W |
| Wok hořák | |
| Umístění wok hořáku | Pozice hořáku na wok |
| Výkon | |
| Počet paralelně používaných varných zón | 5 |
| Materiál mřížky sporáku | Litina |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění ovládání | Horní přední |
| Vestavěný displej | |
| Časovač | |
| Elektronické zapalování | |
| Bezpečnostní plynový systém | |
| Příkon | |
|---|---|
| Proud | 3 A |
| Příkon (elektřina) | 1 W |
| Příkon (plyn) | 12500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 750 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hmotnost | 15 kg |
| Délka šňůry | 1 m |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 48 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (max) | 49 cm |
| Instalační výška oddílu | 4,5 cm |
| Hmotnost včetně balení | 16 kg |