Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Siemens |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | BE 634 LGS1 |
Mikrovlnná trouba vestavěná • Stříbrná • Vnitřní kapacita: 21 l • Výkon trouby: 900 W • Spotřeba: 1990 W • Šířka: 594 mm • Hloubka: 318 mm • Výška: 382 mm •
22 490 Kč
včetně DPH 21%787 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Vnitřní kapacita | 21 l |
| Výkon trouby | 900 W |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Uchycení dveří | Levý |
| Otočný talíř | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | TFT |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Funkce a programy vaření | |
|---|---|
| Funkce grilování | |
| Počet automatických programů | 10 |
| Příkon | |
| Spotřeba | 1990 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 594 mm |
| Hloubka | 318 mm |
| Výška | 382 mm |
| Rozměry pro vestavbu (š x d x v) | 560 x 300 x 362 mm |
| Obsah balení | |
| Kuchařka | |