- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | SHOKZ |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | S803MBL |
Bezdrátová sportovní sluchátka • Technologie propojení: Bezdrátové • Bluetooth • Doporučené použití: Hovory/hudba • Frekvence sluchátek: 20 - 20000 Hz • Dosah bezdrátového spojení: 10 m • Hmotnost: 26 g • Barva: Modrá
3 584 Kč
včetně DPH 21%125 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Shokz OpenRun Mini - Lehká, odolná a velmi pohodlná sluchátka v ještě menší velikosti. Tato bezdrátová stereo sluchátka jsou ideálním společníkem pro všechny sportovce.
Zapomeňte na všechno, co jste si mysleli o technologie Bone conduction, protože Shokz dále posouvá hranice s novými sluchátky Shokz OpenRun.
Do sluchátek jsme implementovali zcela nový PremiumPitch 2.0+ a naklonili snímače tak, aby byly optimálně umístěny na lícní kosti, což umožňuje více dynamické basy, vyšší hlasitost a méně vibrací.
ZMENŠENÁ VELIKOST A PŘILÉHAVÝ STŘIH
Velký výkon v menší velikosti.
OpenRun Mini se vyznačuje pohodlným o 0,83 palce (2,11cm) kratším páskem než naše standardní velikost, takže je ideální pro menší velikosti hlavy a pro ty, kteří dávají přednost přiléhavějšímu střihu.
POHODLÍ BEZ ZAKRYTÝCH UŠÍ
Náš design sluchátek poháněný technologií kostního vedení, umožňuje úplné povědomí o okolí a pohodlný poslech bez sluchátek na uších.
Jsou nejen pohodlná, ale i velmi bezpečná, když neztrácíte kontakt s dějem v okoli!
BONE CONDUCTION
Výjimečná kvalita zvuku s nejnovější generací technologie Bone conduction.
SPOLEHLIVÉ SPOJENÍ, BEZPEČNÉ NABÍJENÍ A SNADNÁ ÚDRŽBA
Bluetooth 5.1 - Spolehlivé připojení až do vzdálenosti 33 stop (10 m)
PremiumPitch 2.0+™ - Silné basy a vyšší hlasitost
Upozornění na detekci vlhkosti
Bezpečné nabíjení a snadná údržba
Upozornění na detekci vlhkosti
Bezpečné nabíjení a snadná údržba
VÍCE BASŮ MÉNĚ VIBRACÍ
Openrun nabízí lepší naklonění proti obličeji o 30°, což umožňuje větší dynamický rozsah basů a méně vibrací.
VYNIKAJÍCÍ STŘEDNÍ AŽ VYSOKOFREKVENČNÍ ODEZVA
Vibrace lidského hlasu jsou čistší s hladkou křivkou frekvenční odezvy.
OpenRun je srovnatelný nebo dokonce vyniká nad tradičními sluchátky.
O 30 % MENŠÍ A O 13 % LEHČÍ
OpenRun s podporou PremiumPitch 2.0+ je menší a výkonnější.
VODOTĚSNOST IP67
Stupeň krytí IP67 je činí zcela vodotěsnými a odolnými proti potu, takže přivítají intenzivní cvičení a extrémní počasí.
Výstraha detekce vlhkosti zajišťuje bezpečné nabíjení.
Není určeno ke koupání.
8 HODINOVÁ VÝDRŽ BATERIE A RYCHLÉ NABÍJENÍ
Díky 8hodinové výdrži baterie a snadným příkazům, jako je přehrávání, přeskočení, pauza a zpětné přehrávání skladby, si můžete užívat hudbu, hovory, audioknihy a podcasty po celý den.
OpenRun Mini také nabízí 10minutové rychlé nabíjení pro výdrž baterie až 1,5 hodiny.
•
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka |
| Styl nošení | Šňůra kolem krku |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Modrá |
| Barva kabelu | Modrá |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Sluchátka | |
|---|---|
| Typ sluchátek | Bone сonduction |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Citlivost sluchátek | 105 dB |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Potlačení šumu mikrofonem | |
| Baterie | |
| Bateriový provoz | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Výdrž baterie (max.) | 8 h |
| Doba nabíjení baterie | 1,5 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 26 g |