Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | SHOKZ |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CG72383 |
Sluchátka s mikrofonem • Technologie propojení: Bezdrátový • Bluetooth • Doporučené použití: Kancelář / call centrum • Frekvence sluchátek: 20 - 20000 Hz • Dosah bezdrátového spojení: 10 m • Hmotnost: 33 g • Barva: Černá •
3 934 Kč
včetně DPH 21%138 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Za ucho |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Ovládací klávesy | Více tlačítek, Hlasitost +, Volume - |
| Ovládání hlasitosti | Tlačítko |
| Typ řídicí jednotky | On-ear control unit |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolnost vůči vlhkosti, Odolné vůči kapkám, Odolné proti potu |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP55 |
| Čistý zvuk | |
| Základní materiál | Titanová |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Bone сonduction |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Citlivost sluchátek | 96 dB |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Boom |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Skládací mikrofon | |
| Potlačení šumu mikrofonem | |
| Baterie | |
| Bateriový provoz | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 170 mAh |
| Doba hovoru | 16 h |
| Doba nabíjení baterie | 1 h |
| Napětí baterie | 5,25 V |
| Rychlé nabíjení | |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Doba v pohotovostním režimu | 336 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 33 g |
| Obsah balení | |
| Nabíječka | |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Pouzdro na přenášení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Množství | 1 |
| Technické detaily | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |