- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LC-65UI7552K |
LED televize s rozlišením 4K (3840 x 2160) a úhlopříčkou 65" ; Dynamický kontrast 1 000 000:1 ; 400 Hz
16 987 Kč
včetně DPH 21%595 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
ULTRA HD SMART LED televizor s úhlopříčkou 65" (164 cm)
4K rozlišení 3840 x 2160
400 Hz zpracování vstupního obrazu
Podpora nejmodernější technologie HDR pro zobrazení širokého kontrastu, jasu a mnohem lepší reprodukci barev
Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265)
SHARP AQUOS NET + Apps store
Otevřený internetový prohlížeč
Zabudované rozhraní WiFi
Miracast - bezdrátový přenos obrazu z PC, tabletů a jiných zdrojů
DLNA media player video/foto/hudbu
Volitelné stahování internetových aplikací
Technologie Active Motion s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb
Zoom obrazu
Dynamický kontrast 1 000 000:1
Programovatelný časovač pro zapnutí a vypnutí TV
Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku
DTS TruSurround
Dekoder pro DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +
Audiosoustava Harman Kardon s výkonem 2 x 10 W
Vestavěný 15W subwoofer
Teletext
EPG - elektronický programový průvodce na 8 dní
HBB TV
Dětský zámek
Hotelový režim
USB nahrávání (PVR) - Time Shift
Podporované VIDEO formáty: AVI/MKV/WMV/ASF/MP4/M4v/RM/RMVB/VOB/TS/M2TS/MPG/FLV/SWF
Podporované AUDIO formáty: MP3/M4a/WMA/AAC/AC3/EAC3/LPCM/OGG
Podporované foto soubory: JPG/JPEG/BMP/PNG
3x HDMI (CEC)
3x USB - 2x 2.0 + 1x 3.0
Slot pro SD kartu
CI+ slot
SCART (redukce)
Výstup pro sluchátka
Optický výstup
VESA: 600 x 300
Spotřeba (třída A+): 118 W, pohotovostní režim < 0,5 W
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | AMR (Active Motion Rate) 400 |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB,DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Video aplikace | NetFlix,YouTube |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| RMS výkon subwooferu | 15 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Ekvalizér | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Miracast | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 300 mm |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet SCART portů | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 172 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 155 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 180 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1461,7 mm |
| Hloubka | 850 mm |
| Výška | 87,2 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1461 mm |
| Hmotnost | 21 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 901 mm |
| Výška (s podstavcem) | 280 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 28,5 kg |
| Další charakteristiky | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Hudební aplikace | Deezer |
| Podporované systémy souborů | FAT16,FAT32,NTFS |