Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LC-65UI7352E |
UltraHD Smart LED televizor s úhlopříčkou 65" (164 cm); 4K rozlišení 3840 x 2160; 400 Hz zpracování vstupního obrazu
21 999 Kč
včetně DPH 21%770 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 164 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 25 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 300 mm |
| Výkon | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Kompozitní video výstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet SCART portů | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Hotelový režim | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 155 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 118 W |
| Maximální spotřeba energie | 180 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Osvědčení | |
| Certifikace | CE (EMC), CB (Safety), ErP (Energy) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1461,7 mm |
| Hloubka | 87,2 mm |
| Výška | 851,6 mm |
| Hmotnost | 21 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1461,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 180 mm |
| Výška (s podstavcem) | 901,5 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 28,5 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod na použití | |
| Další charakteristiky | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |