- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Super obrazovka
Pěkný design
Příjemné rozlišení
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LC-55CUF8462ES |
Televize LED s rozlišením UHD (3 840 x 2 160 px); Úhlopříčka 55"/139 cm; SMART TV
16 500 Kč
včetně DPH 21%577 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
ULTRA HD SMART LED televizor s úhlopříčkou 55" (139 cm)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 139 cm |
| Technologie pohybové interpolace | Active Motion 600 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 300 mm |
| Bezpečnostní spínač | |
| Výkon | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Média pro přehrávání | ASF,AVI,FLV,M2TS,MKV,MP4,MPG,RM,RMVB,SWF,TS,VOB,WMV |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,EAC3,LPCM,M4A,MP3,OGG,WMA |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Video aplikace | YouTube |
| Aplikace pro životní styl | Facebook,Twitter |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| PC in (D-Sub) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Aquos Link |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Zvuk | |
|---|---|
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 16 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | DTS 2.0,DTS TruSurround,Dolby Digital Plus |
| Ekvalizér | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Prohledávání | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Miracast | |
| Možnost aktualizace firmwaru | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 89 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 180 W |
| Roční spotřeba energie | 161 kWh |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Certifikace | CE, CB, ErP A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1237,5 mm |
| Hloubka | 68,6 mm |
| Výška | 726,3 mm |
| Hmotnost | 14,2 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1237,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 229,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 768,2 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 17,6 kg |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Vestavěné reproduktory | |
| RMS výkon subwooferu | 15 W |
Pro: Super obrazovka
Pěkný design
Příjemné rozlišení
Prohlížíte si: Sharp LC-55CUF8472 - 139cm 4K UltraHD Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.