- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: pěkný obraz i zvuk
design
snadná instalace
příjemné dálkové ovladání
krom uvedeného "mínusu" je programový průvodce přehledný
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LC-32HI3222E |
televize LED - 81cm ; HD Ready ; DVB-T2/S2/C
3 353 Kč
včetně DPH 21%117 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Typ LED podsvícení | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | Active Motion 100 |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Časový posun | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital,Dolby Digital Plus |
| Ekvalizér | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Média pro přehrávání | ASF,AVI,FLV,M2TS,M4V,MKV,MP4,MPG,RM,RMVB,SWF,TS,VOB,WMV |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,EAC3,LPCM,M4A,MP3,OGG,WMA |
| Podporované formáty obrázků | BMP,JPEG,JPG,PNG |
| Kompresní formáty videa | H.264,H.265,HEVC,MPEG4 |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet SCART portů | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | |
| Hotelový režim | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Spotřeba elektrické energie | 45 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 31 W |
| Maximální spotřeba energie | 70 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 732,2 mm |
| Hloubka | 84 mm |
| Výška | 431,2 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 732,2 mm |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 179 mm |
| Výška (s podstavcem) | 471,5 mm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Šířka balení | 803 mm |
| Hloubka balení | 542 mm |
| Výška balení | 149 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7 kg |
| Typ balení | Krabice |
Pro: pěkný obraz i zvuk
design
snadná instalace
příjemné dálkové ovladání
krom uvedeného "mínusu" je programový průvodce přehledný
Prohlížíte si: Sharp LC 32HI3222 - 32" televize
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.