- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Televizi bych koupila znovu. Celková spokojenost
Pro: Spokojenost, zboží odpovídá ceně
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LC-24CHF4012E |
LED televize s rozlišením obrazu HD Ready a úhlopříčkou 60 cm (24"); Tuner DVB-T/T2/C/S/S2; podsvícení Edge LED
4 394 Kč
včetně DPH 21%154 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
HD LED televizor s úhlopříčkou 24" (60 cm)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 61 cm (24") |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Technologie displeje | LED |
| Poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Kontrastní poměr (typický) | 100000:1 |
| Typ LED podsvícení | Edge-LED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60 cm |
| Technologie pohybové interpolace | Active Motion 100 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Výkon | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | NTSC,PAL,PAL B,PAL DK,PAL G,PAL I,PAL L |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Média pro přehrávání | ASF,AVI,FLV,M2TS,M4V,MKV,MP4,MPG,RM,RMVB,SWF,TS,VOB,WMV |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,LPCM,M4A,MP3,OGG,WMA |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| DVI port | |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Počet SCART portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Zvuk | |
|---|---|
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 6 W |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 25 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 40 W |
| Roční spotřeba energie | 37 kWh |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 49 mm |
| Výška | 343 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 560 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 140 mm |
| Výška (s podstavcem) | 386 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 4,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 554 mm |
| Hloubka balení | 104 mm |
| Výška balení | 392 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,5 kg |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Kompozitní video výstup | 1 |
| Vestavěné reproduktory | |
Televizi bych koupila znovu. Celková spokojenost
Pro: Spokojenost, zboží odpovídá ceně
Pro: spokojen
Prohlížíte si: Sharp LC-24CHF4012 - 60cm HDready LED TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.