Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GX-BT180(BL) |
Bluetooth reproduktor ; snadné ovládání ; automatické vypnutí
1 563 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Reproduktory | |
|---|---|
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 14 W |
| Frekvenční rozsah | 150 - 20000 Hz |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Vstup AUX | |
| Vzhled | |
| Design výrobků | Válec |
| Barva | Modrá |
| Ovládání hlasitosti | knoflíky |
| Bezpečnostní spínač | |
| Držadlo | |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP56 |
| LED indikátory | |
| Výkon | |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| FM rádio | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android,iOS |
| Certifikace | CE (EMC), CB (Safety), ErP (Energy) |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 2600 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 10 h |
| Spotřeba elektrické energie | 10 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,001 W |
| Provozní podmínky | |
| Pracovní teplota (chlazení) (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 86 mm |
| Hloubka | 86 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hmotnost | 340 g |
| Šířka balení | 111 mm |
| Hloubka balení | 154 mm |
| Výška balení | 134 mm |
| Hmotnost včetně balení | 770 g |
| Obsah balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | AUX,Micro-USB |
| Typ balení | Dárkové balení |