- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 40BL2EA |
Televizor 101,6 cm (40") 4K Ultra HD Smart TV Černá • Úhlopříčka displeje: 101,6 cm (40") • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD • Technologie displeje: LED • Tvar obrazovky: Plochý • Smart TV • Technologie pohybové interpolace: Active Motion 600 • Nativní poměr stran: 16:9 • Formát digitálního signálu: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 • Připojení na síť Ethernet • Hmotnost: 6,8 kg • Barva: Černá •
8 901 Kč
včetně DPH 21%312 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

ULTRA HD SMART LED ANDROID televizor s úhlopříčkou 40" (101 cm)
4K rozlišení 3840 x 2160, Typ panelu LED
Digitální tuner DVB-T/T2/C/S/S2 (T2 HEVC H.265)
600 Hz zpracování vstupního obrazu
HDR - vysoký dynamický kontrast
Rychlý přístup k zábavě, ovládání hlasem
Operační systém - Android 9.0
Google Asistent, Chromecast
Netflix, YouTube, Deezer
Otevřený internetový prohlížeč
Zabudované rozhraní WiFi a WiDi
Vestavěné Bluetooth
Miracast - bezdrátový přenos obrazu z PC a jiných zdrojů
DLNA media player video/foto/hudbu
Volitelné stahování internetových aplikací
Technologie Active Motion s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb
Zoom obrazu
Dynamický kontrast 1 000 000:1
Programovatelný časovač pro zapnutí a vypnutí TV
Vestavěný ekvalizér pro nastavení zvuku
DTS Virtual:X
Dekoder pro DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +/DTS HD
Kvalitní audiosystém harman/kardon s výkonem 2 x 10 W
Teletext
EPG - elektronický programový průvodce na 8 dní
HBB TV - červené tlačítko
Dětský zámek
Podporované VIDEO formáty: AVI/MKV/WMV/ASF/MP4/M4v/RM/RMVB/VOB/TS/M2TS/MPG/FLV/SWF
Podporované AUDIO formáty: MP3/M4a/WMA/AAC/AC3/EAC3/LPCM/OGG
Podporované foto soubory: JPG/JPEG/BMP/PNG
4x HDMI (podpora 4K@60Hz(HDMI2.0))
3x USB
CI+ slot
SD card slot
Mini komponentní / YPbPr vstup
Mini AV kompozitní vstup + audio
Výstup pro sluchátka
Optický digitální výstup
LAN konektor (RJ45)
VESA 200 x 200
Spotřeba (třída A): 62 W, 91kWh rok, pohotovostní režim
Rozměry bez podstavce (ŠxVxH): 914 x 535 x 82 mm
Rozměry s podstavcem (ŠxVxH): 914 x 574 x 187 mm
Hmotnost: 6,8kg
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 101,6 cm (40") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | Active Motion 600 |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 101 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Android |
| Verze operačního systému | 9.0 (Pie) |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 3 |
| RMS výkon | 35 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| RMS výkon subwooferu | 15 W |
| Audio dekodéry | DTS,Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | DTS 2.0,DTS-HD,Dolby Digital,Dolby Digital Plus |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Funkce teletextu | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 91 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 90 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 110 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 914,4 mm |
| Hloubka | 82,3 mm |
| Výška | 534,8 mm |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 914,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 187,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 574,7 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 9,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Vestavěné reproduktory | |
splňuje požadavky
Prohlížíte si: Sharp 40BL2EA
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.