- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Ovládání základních funkcí snadné
Česká republika
| Značka: | Sharp |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 2T-C40BG2EG2NB |
LED Smart TV s úhlopříčkou 102 cm (40") v rozlišení Full HD (1920 × 1080) ; tunery DVB-T/T2 (HEVC)/C/S2 ; audio Harman Kardon
7 094 Kč
včetně DPH 21%248 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 101,6 cm (40") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nastavení formátu obrazovky | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologie pohybové interpolace | Active Motion 200 |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 102 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | PAL,SECAM |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Časový posun | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Video aplikace | Chili,Netflix,Rakuten TV,YouTube |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS,Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | DTS 2.0,DTS Studio Sound,DTS-HD,Dolby Digital,Dolby Digital Plus |
| Ekvalizér | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Miracast | |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Výkon | |
| Média pro přehrávání | ASF,AVI,FLV,H.264,HEVC/H.265,M2TS,M4V,MKV,MP4,MPEG4,MPG,RM,RMVB,SWF,TS,VOB,VP9,WMV |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,EAC3,LPCM,M4A,MP3,OGG,WMA |
| Podporované formáty obrázků | BMP, JPEG, JPG, PNG |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet SCART portů | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Vstup střídavého napětí | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| ECO mód | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 65 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 45 W |
| Maximální spotřeba energie | 80 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Osvědčení | |
| Certifikace | CE (EMC), CB, ErP |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 914,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 184,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 571,7 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 91,4 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 7,81 cm |
| Výška (bez stojánku) | 53,5 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 1020 mm |
| Hloubka balení | 153 mm |
| Výška balení | 635 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,6 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Roční spotřeba energie | 66 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A+ |
Pro: Ovládání základních funkcí snadné
Pro: Ovládání základních funkcí snadné
Pro: Příjemné ovládání, pěkný obraz.
Pro: Příjemné ovládání, pěkný obraz.
Pro: Čistý obraz...
Pro: Čistý obraz...
Prohlížíte si: Sharp 40BG2E - 102cm LED televize
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.