- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Severin |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WK 3427 |
rychlovarná konvice • příkon 2 400 W • objem 1 l • odnímatelný filtr • automatické vypnutí • ukazatel hladiny vody • podstavec se středovým 360° konektorem • ukrytá topná spirála • nerezový materiál •
1 244 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Objem zásobníku vody | 1 l |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Barva | Černá, Červená |
| Základní materiál | Plast, Nerezová ocel |
| Indikátor úrovně vody | |
| Ergonomie | |
| Automatické vypnutí | |
| Bezkabelový | |
| Otočitelnost o 360° | |
| Kontrolka | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 2400 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 198 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnost | 930 g |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 1,13 kg |
| Další charakteristiky | |
| Neobsahuje | Bisfenol A |