Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Severin |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | SM 3586 |
2 985 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Automatic milk frother/warmer |
| Kapacita pěny | 350 ml |
| Kapacita ohřívače mléka | 700 ml |
| Kapacita nádoby na mléko | 0,7 l |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Bezkabelový | |
| Odnímatelné víko | |
| Vyjímatelná miska | |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Vhodný do myčky | |
| Typ ovládání | Otočné |
| Otočitelnost o 360° | |
| Jednoduché čištění | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 500 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 195 mm |
| Hloubka | 155 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnost | 1,5 kg |