- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Severin |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | HV 7173 |
tyčový vysavač • bezsáčkový • hlučnost 79 dB • dva výkonnostní stupně • motorizovaný kartáčový válec s LED osvícením • štěrbinová trubice • nástavec na čalounění • 18,5V Li-Ion baterie •
2 408 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá, Bílá |
| Výkon | |
| Vysávání | Suchý |
| Hlučnost | 79 dB |
| Ergonomie | |
| Vyjímatelný filtr | |
| Snadné vyprazdňování nádoby | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Maximální příkon | 120 W |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 18,5 V |
| Doba chodu | 35 min |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 655 mm |
| Hloubka balení | 425 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,92 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Obsah balení | |
| Štěrbinový nástavec | |